Field of Glory

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
kolosm
Caporal
Posty: 73
Rejestracja: sobota, 5 marca 2016, 20:20
Lokalizacja: Rybnik, Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 5 times

Re: Field of Glory

Post autor: kolosm »

Witam wszystkich w pierwszym poście :)
Ponieważ zastanawiam się nad wejściem w świat FOGa mam takie w sumie najważniejsze pytanko: czy ktoś w to jeszcze grywa oraz czy jest na dzień dzisiejszy problem ze znalezieniem przeciwnika w pbem?
Jeśli już zaczynać to czy podstawa + dlc Rome starczą?
Dzięki za odpowiedź :)
J.Mad
Caporal-Fourrier
Posty: 89
Rejestracja: niedziela, 14 października 2012, 14:00
Kontakt:

Re: Field of Glory

Post autor: J.Mad »

kolosm pisze:Witam wszystkich w pierwszym poście :)
Ponieważ zastanawiam się nad wejściem w świat FOGa mam takie w sumie najważniejsze pytanko: czy ktoś w to jeszcze grywa oraz czy jest na dzień dzisiejszy problem ze znalezieniem przeciwnika w pbem?
Jeśli już zaczynać to czy podstawa + dlc Rome starczą?
Dzięki za odpowiedź :)
Napiszę też na forum, żeby inni widzieli. Znalezienie graczy do gry jest proste, wystarczy założyć grę i po kilku godzinach ktoś zawsze się dołączy.

Dodatek RoR jest prawdopodobnie najbardziej popularny i uznawany za jeden z lepszych, jeśli chodzi o różnorodność armii.

Wersja Unity dalej oficjalnie nie wyszła (można grać tylko przeciwko AI) i jest wg mnie na takim samym kulawym poziomie, jak wtedy gdy pisałem o niej ostatnio. Prawdopodobnie pracuje nad nią jeden programista i nie jest on za bardzo zainteresowany ulepszeniem jej, a wydawca jakoś nie pali się, by coś z tym zrobić (wypuszczane co jakiś czas update dotyczą chyba tylko poprawy bugów). Konkretnie to chodzi mi o to, że straty jednostek i utrata spójności nie mają opóźnień i takiej animacji jak w oryginale i przez to nie widać prawie co się w ogóle stało. Oprócz tego są inne bugi i możliwości zmiany w opcjach w stosunku do oryginalnej wersji są mniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”