Grand strategy o współczesnej geopolityce z udziałem dr. Jacka Bartosiaka

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Grand strategy o współczesnej geopolityce z udziałem dr. Jacka Bartosiaka

Post autor: Raleen »

O nowej, szykowanej produkcji komputerowej z udziałem doktora Jacka Bartosiaka mówi prezes Noobz from Poland, która ma być producentem gry:

https://strefainwestorow.pl/artykuly/wy ... w-kotowski

Artykuł na ten sam temat na Onecie:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ji/bvbchzx
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Grand strategy o współczesnej geopolityce z udziałem dr. Jacka Bartosiaka

Post autor: Raleen »

Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Hiena
Sous-lieutenant
Posty: 471
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2016, 00:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 109 times
Been thanked: 78 times

Re: Grand strategy o współczesnej geopolityce z udziałem dr. Jacka Bartosiaka

Post autor: Hiena »

Wietrzę smrodek.

Zbiórka jest nie na grę ale na - w zależności od miejsca opisu:
A) fazę koncepcyjną
B) 12 - 18 miesięcy rozwoju (czyli dokładnie nic biorąc pod uwagę ile lat powstają gry AAA)

Kolejny punkt to 500 tys. za wejście na New Connect to też jakieś niedomówienie. Z tego co wiem to taki musi być kapitał zakładowy spółki natomiast koszty związane z wejściem są znacznie niższe.

A do tego teksty o braku alternatyw dla Grand Strategy Games przy czym w tekście padają zarówno Civilizacja jak i HoI.

No i nigdzie nie padają jakiekolwiek estymaty odnośnie wydania gry
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Grand strategy o współczesnej geopolityce z udziałem dr. Jacka Bartosiaka

Post autor: Raleen »

Ogólnie wiadomo jak to jest z crowdfundingiem i tego typu zbiórkami. Najczęściej wpłacający nie mają później instrumentów by wyegzekwować to co było deklarowane.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”