Heliborne

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Michau
Caporal
Posty: 57
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2014, 22:05

Heliborne

Post autor: Michau »

Nowa gra o wirnikach tym razem prosto z Litwy ;)

http://www.jetcatgames.com/

Ktos moze juz zna? Na youtube jest pare filmikow i zapowiada sie ciekawie. Co najwazniejsze jak dla mnie poki co zapowiada sie rowniez ze placi sie raz i cieszy sie gra bez systemu jakis grindow za pieniadze i innych mikroplatnosci :)
Awatar użytkownika
MKG
Adjoint
Posty: 759
Rejestracja: środa, 3 września 2008, 08:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 6 times
Been thanked: 24 times

Re: Heliborne

Post autor: MKG »

Cóż, jako fan tamatyki nie mogłem się oprzeć aby nie wydać tych 10 euroraków.
Jak a razie po paru godzinach uważam, że gra to marnowanie świetnego potencjału i o ile nic nie zmienią to będzie klapa. Na razie styl rozgrywki jest niczym z tanich produkcji za 9,99 zł w kiosku.
Michau
Caporal
Posty: 57
Rejestracja: wtorek, 6 maja 2014, 22:05

Re: Heliborne

Post autor: Michau »

No to ciekawe, przyznam ze jeszcze nie gralem. Poki co ogladalem pare gier w wykonaniu "youtuberow" i do tej pory oponie sa dobre ale sledze temat. Wkoncu jest to jak mowia pierwsza gra tego bodaj dwu czy trzyosobowego studia. Pozyjemy zobaczymy kolejne aktualizacje.
Awatar użytkownika
ink
Sergent-Major
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:23
Been thanked: 25 times

Re: Heliborne

Post autor: ink »

Mam nadzieję, że styl rozgrywki będzie przypominał ten z World of tanks itp. Póki co można sobie polatać i postrzelać bez większego celu. Dla fanów śmiglaków jak najbardziej ok. Czekam na aktualizację i dodatkowe style gry. Niestety pograć można raczej wieczorem bo rano jest niewielu graczy
"Kto nie potrafi żyć bez honoru, niech umiera z honorem..."
Awatar użytkownika
MKG
Adjoint
Posty: 759
Rejestracja: środa, 3 września 2008, 08:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 6 times
Been thanked: 24 times

Re: Heliborne

Post autor: MKG »

Jak na mój gust wystarczyłoby kilka drobnych zmian (o których z resztą im napiszę):
- limit amunicji do działek/KM, od biedy przegrzewające się działka, jak chcą arkadowo
- rozrzut broni
- sensowniejsze celowanie. Na razie automatycznie śmigłowiec ustawia się idealnie dziobem w miejsce celowania - absolutnie idiotycznie, bo w praktyce stałe działko jest równie celne co ruchome, poza tym celowanie jest zbyt łatwe
- opancerzenie (na razie chyba jest to to tylko system HP i automatyczne wchodzenie trafień)

Na brak tych rzeczy robi takie absurdy, że największym rzeźnikiem jest OH-6, który hurtowo z 7,7mm strąca wszystko co lata z Hindami na czele.
Awatar użytkownika
ink
Sergent-Major
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:23
Been thanked: 25 times

Re: Heliborne

Post autor: ink »

Limit amunicji ma być na 100% bo o tym w jakimś video słyszałem. Ale faktycznie co do celowania i opancerzenia masz rację. Jedynie kierowane pociski wystrzeliwuje się trochę inaczej.
jeszcze coś słyszałem na temat działek strzelców pokładowych ,że będą wprowadzone.
"Kto nie potrafi żyć bez honoru, niech umiera z honorem..."
Awatar użytkownika
MKG
Adjoint
Posty: 759
Rejestracja: środa, 3 września 2008, 08:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 6 times
Been thanked: 24 times

Re: Heliborne

Post autor: MKG »

Sądząc po ilości graczy na serwerach to świata raczej na razie nie zwojowali. Trudno znaleźć jedną grę z kompletem graczy. Z jednej strony szkoda, z drugiej strony jak się po godzinie zupełnie odechciewa grać to nic dziwnego....
Awatar użytkownika
ink
Sergent-Major
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:23
Been thanked: 25 times

Re: Heliborne

Post autor: ink »

Informacyjnie - wyszla juz pelna wersja gry. Bardzo sie zmienila od czasu bety. Generalnie polecam. Jakby ktos mial ochote polatac w parze to zapraszam. Zwlaszcza klimaty Afganistanu sa mega :)
"Kto nie potrafi żyć bez honoru, niech umiera z honorem..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”