Stellaris 4x [Paradox]

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
runnersan
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 998
Rejestracja: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 18:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Stellaris 4x [Paradox]

Post autor: runnersan »

Czekam na nowego patcha by znów wrócić do tematu i zrewidować, to co pisałem wcześniej. Pożyjemy zobaczymy.
Zapraszam do przeglądania...

http://wirtualnygeneral.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Philip79
Sous-lieutenant
Posty: 448
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2015, 18:34
Lokalizacja: Radom
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Stellaris 4x [Paradox]

Post autor: Philip79 »

WarHammster pisze:Najwidoczniej wiele bugów już poprawiono, dlatego ich nie widzisz. Na pewno poprawili optymalizację i wyposażanie transportowców w silniki międzygwiezdne. Gra jest świetna :).
Napisałeś jakoś tak, jakby Stellaris miał masę bugów :D Ja gram akurat od samego początku. Fakt, było kilka niedociągnięć, ale to standard. Jednak nie przypominam sobie jakichś wielkich bugów czyniących grę niegrywalną.
Optymalizacja też właściwie od samego początku była przyzwoita (pamiętam, spadki FPS podczas zewnętrznego widoku galaktyki, z resztą nie uległo to zmianie do tej pory (a nawet jest gorzej :D ).
Mam już leciwy sprzęt, a jednak spokojnie gram na max detalach.

W obecnej wersji pogrywam sobie dopiero od 3 dni (chyba v.1.4.1) i jeszcze nie trafiłem na nic, co by psuło rozgrywkę. Wszystko prezentuje się bardzo ładnie, nawet poprawili trochę aspektów wizualnych i dźwiękowych (bardziej klimatyczne dźwięki przybliżonych obiektów, ładniejsze efekty animacji ciał niebieskich, oraz lecących okrętów i kilka innych). Zobaczymy jak będzie dalej, bo na razie skolonizowałem tylko kilka układów i nie prowadzę jeszcze zaciętych wojen. Tak więc dużo przede mną.

Nie chce pisać, jak jakiś gimbus, że jestem zachwycony grą, ale wszystko prezentuje się bardzo kojąco dla oka i rozgrywka jest czystą przyjemnością. Jak zwykle Paradox trzyma poziom i nie zawodzi :lol:

Na razie gram bez DLC Leviatans, który ponoć posiada własną kampanie, cena około 30zł, jeśli ktoś już testował to czekam na recenzję, czy warto.

"kłótnia z idiotą, jest jak gra z gołębiem w szachy. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak poprzewraca pionki, a na koniec nasra na szachownicę"

Szukasz porządnej strategii?
Więc zanim wywalisz pieniądze w błoto, zobacz Gry Strategiczne, które polecam:

https://www.facebook.com/Gryzalecane/no ... e_internal
Awatar użytkownika
Philip79
Sous-lieutenant
Posty: 448
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2015, 18:34
Lokalizacja: Radom
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Stellaris 4x [Paradox]

Post autor: Philip79 »

Wczoraj ukazał sie nowy dodatek standalone, wprowadzający sporo nowych funkcji.
Na pewno warto sie zaopatrzyć, bo na tą chwile stellaris jest chyba najlepiej zrobioną grą 4x w kosmosie.

"kłótnia z idiotą, jest jak gra z gołębiem w szachy. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak poprzewraca pionki, a na koniec nasra na szachownicę"

Szukasz porządnej strategii?
Więc zanim wywalisz pieniądze w błoto, zobacz Gry Strategiczne, które polecam:

https://www.facebook.com/Gryzalecane/no ... e_internal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”