Gloria Victis

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Gloria Victis

Post autor: WarHammster »

To MMORPG polskiej produkcji, w klimacie średniowiecza z domieszką Fantasy. Pierwsze wrażenie podpowiada mi, że jest to połączenie Ultimy Online, Mount & Blade, Lineage i wielu innych.

Grał ktoś już? Wyczytałem, że jest to debiutancki projekt debiutującego polskiego zespołu Gry Podbitego Oka (Black Eye Games). Gra już dostępna jednak premiera przewidziana jest dopiero na 2017 rok. Przymierzam się do kupna jednakże nie znalazłem informacji o formie płatności, abonamentu etc.
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Gloria Victis

Post autor: Telamon »

MMORPG?

Nigdy nie miałem tyle czasu, MMO żrą go szybciej i więcej niż wygłodniały knur paszy . Powiem tylko tyle - po co to chcesz kupować skoro ma być za darmo? Chcesz płacić za bycie betatesterem, chcesz czekać na grę choć znany jest jedynie rok premiery?
Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Gloria Victis

Post autor: WarHammster »

Jak ma być za darmo to zaczekam. Może do tego czasu wyjdzie Mount & Blade: Bannerlord 2, na którego czekam z utęsknieniem.
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
Awatar użytkownika
Miras
Sergent
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 15 lipca 2014, 16:00
Been thanked: 1 time

Re: Gloria Victis

Post autor: Miras »

WarHammster ---- Swego czasu wsparłem projekt finansowo. Mam więc dostęp do gry cały czas. Nie dawno sprawdzałem z ciekawości jak postępy w pracach i muszę przyznać że biednie to wygląda. Optymalizacja kuleje strasznie, mechanika walki jakaś drętwa, grafika też szału nie robi. Jeśli mam doradzić to daj sobie spokój a kasę zostaw na coś bardziej ambitnego i sprawdzonego np. Mount & Blade: Bannerlord 2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”