Gwint

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Gwint

Post autor: Silver »

Wczoraj ruszyła otwarta beta wiedźmińskiego Gwinta.

Ale mnie wystarczy jak pogram w Gwinta w czasie rozgrywek Wiedźmina - żadna inna, niebędąca turową, gra komputerowa mnie tak nie porwała jak Dziki Gon z dodatkami.
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Re: Gwint

Post autor: Anomander Rake »

W ogóle dla mnie pomysł od czapy. W samym uniwersum to prosta gra, pomyślana pewnie jako never neverlandowy odpowiednik ch...a. Więc robienie z niej jednak wyraźnie bardziej skomplikowanej komputerówki jest od czapy. Z drugiej strony piszesz, że gra jednak prostacka. W dodatku z opisu mocna "inspirowana" istniejącą już pozycją (fakt doskonałą).
Jak telefoniarze w to nie wejdą to będzie klapa.
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Re: Gwint

Post autor: Biały Vilk »

A ja po 1,5 roku grania w Hearthstone i po 7 miesiącach w Gwinta, wolę tego drugiego. Mam dość przegrywania 20 — 30% partii jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej tury i bycia zmuszanym do grania tą standardowo jedną dobieraną na turę kartą, która może być kolejnym crapem w danej sytuacji. Zmęczył mnie też eklektyczny, infantylny świat produkcji Blizzarda.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Gwint

Post autor: Telamon »

Teraz powoli testuję. Gog dał nawet prezent w postaci darmowego "Wiedźmina I". :)
Podoba mi się otoczka i większy poziom skomplikowania niż w wersji "podstawowej". Można się dosłownie pogubić w nowościach, zdolnościach specjalnych kart, ilości tychże. Trochę czasu brakuje... więc liczę na szybkie karciane potyczki. ;)

Póki co "wyzwania" robię aby nauczyć się taktyk i nieco powiększyć talię Nilfgaardzką.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”