Turniej "Blood Bowl"

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Turniej "Blood Bowl"

Post autor: Raleen »

Chciałbym zwrócić uwagę miłośników gier komputerowych, że pod koniec listopada w klubie "Agresor" organizowany jest turniej "Blood Bowl", w realu, czyli w wersji figurkowej. Więcej o turnieju:

http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=153&t=17225

Organizator wspominał coś, że dla nieposiadających figurek będzie jakaś możliwość wypożyczenia ich, ale ma ograniczoną liczbę zestawów. Gdyby ktoś był tym zainteresowany - piszcie na autora zlinkowanego wyżej newsa o turnieju.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Turniej "Blood Bowl"

Post autor: Silver »

Ja z Krakowa przyjadę przed południem w niedzielę, ale to już będzie za późno by dołączyć.
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Turniej "Blood Bowl"

Post autor: unicorn »

Przesiadka z wersji komputerowej na planszową wcale nie jest taka ciężka jakby się wydawało - polecam spróbować pograć w wersję "na żywo" :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: Turniej "Blood Bowl"

Post autor: Raleen »

Duży turniej. Pierwszy raz coś takiego miałem okazję obserwować w naszym klubie na żywo. Na dawniejszych imprezach bywałem przelotem albo widziałem tylko zdjęcia. W sumie było ponad 50 ludzi. Zarejestrowanych uczestników 48, grało bodaj 46 czy 44 (paru nie dotarło, ale jak na taką liczbę i tak frekwencja niemal wzorowa). Zajęte były wszystkie trzy sale klubu na piątym piętrze. Z tego co mi mówili, jak do tej pory był to największy turniej Blood Bowla w Polsce.

Całkiem sporo zdjęć jest. Niedługo wrzucę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”