Gry strategiczne przez przeglądarkę

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Post autor: Silver »

Spodobała mi się gierka w klimatach średniowiecza i z komputerem wiele rozgrywek poprowadziłem:
http://www.giercownia.pl/gra/16366/1066/
Czy ktoś chętny by zmierzyć się na wirtualnej planszy w rozgrywce przez internet?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Z kolegami od Laventhara to my się znamy dawno. Kiedyś admin do nas zawitał, jeszcze jak startowali, i zostawił tu obszerne namiary, które zniknęły gdzieś w przepastnych czeluściach tego działu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
miccom
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 21 lutego 2012, 13:03
Been thanked: 1 time

Re: Gry strategiczne przez przeglądarkę

Post autor: miccom »

Witam.
Sam kiedyś szukałem takiej gry w internecie, na przeglądarkę, bez instalowania niczego na komputerze...

I nie znalazłem...
Więc zacząłem sam kodować taka grę... choć u nas nie ma ekonomii, nie ma fabryk, surowców - strategia i pieniądze są najważniejsze!

Jeśli uważasz, że możesz zmierzyć się z doświadczonymi graczami, że nie obleci cię strach, że DASZ RADĘ- ZNISZCZ ich armie!
Oni czekają na kogoś, z kim można POGRAĆ! a kto nie ucieka z pola boju.

Stań do WALKI!


Zagraj już dzisiaj w Wichry Wojny!
http://www.wichry-wojny.pl
Screwdriver
Tambour
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 15:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gry strategiczne przez przeglądarkę

Post autor: Screwdriver »

Z dobrych strategii na www kojarzy mi się tylko C&C Tberium Alliances i Settlersi. Choc może żadna z nich nie przypomina klasycznych strategicznych planszówek, a tym bardziej wojennych, ale za to należą do klasyki gatunku i gra się w nie całkiem przyjemnie.

_________________
be good, get good, or give up.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: Gry strategiczne przez przeglądarkę

Post autor: SPIDIvonMARDER »

To nie jest gra strategiczna przecież, a MMORPG w nietypowym uniwersum :)

Mam pytanie, czy ktoś grywa w Memoir'a 44 online? Czy oprócz kupna złota jest jeszcze jakaś inna forma jego zdobycia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”