Skies Above the Reich (GMT)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące II wojny światowej.
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Skies Above the Reich (GMT)

Post autor: ghostdog »

http://www.gmtgames.com/p-571-skies-abo ... reich.aspx
Jaram sie jak nie wiem co. Ciekawe czy to odpowiedź po latach GMT na słynny RAF?
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skies Above the Reich (GMT)

Post autor: ghostdog »

Jestem ciekaw porównania ze słynnym RAF. Na razie przy obecnym kursie euro i USD chwilowo można pomarzyć.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
Lehto
Adjudant
Posty: 208
Rejestracja: środa, 23 września 2015, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 16 times

Re: Skies Above the Reich (GMT)

Post autor: Lehto »

ghostdog - odp. na RAF to nie jest bo i skala i założenia inne. Mam też nadzieję, że te arty to tylko do testów - jak na dzisiejsze możliwości to raczej słabe są.
Wydaje mi się, że już coś podobnego mają tylko w 2D i dla 2 graczy (no i bardziej taktyczne niż ta nowa gra).
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skies Above the Reich (GMT)

Post autor: ghostdog »

Ja nie mowię o skali tylko o mechanice. Grafika? W RAF nie powala ale gre polecam każdemu kto lubi II WS.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
ODPOWIEDZ

Wróć do „II wojna światowa”