Sport of Kings: Germany 1740-45

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące XVI, XVII i XVIII wieku.
Awatar użytkownika
Filip Apostoł
Sergent
Posty: 148
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 17:02
Lokalizacja: Lublin

Sport of Kings: Germany 1740-45

Post autor: Filip Apostoł »

Miał ktoś okazję grać w to cudo? Wersja p'n'p 35$, ale może warto? Z opisu wygląda bardzo ciekawie. Niewiele jednak da się znaleźć opinii o samej grze.
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Sport of Kings: Germany 1740-45

Post autor: clown »

Kup, zagraj i podziel się wrażeniami 8-)
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
Filip Apostoł
Sergent
Posty: 148
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 17:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Sport of Kings: Germany 1740-45

Post autor: Filip Apostoł »

Problem w tym, że nie wystarczy kupić. Potem trzeba sobie jeszcze wydrukować. 200 zł za za kota w worku :P
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Sport of Kings: Germany 1740-45

Post autor: clown »

Miłego szukania frajerów, którzy gotowi są za to zapłacić 8-)
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
Filip Apostoł
Sergent
Posty: 148
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 17:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Sport of Kings: Germany 1740-45

Post autor: Filip Apostoł »

Jeśli gra byłaby znakomita to może nawet bym się zastanowił nad byciem tym frajerem, ale przy tej ilości opinii chyba spasuję. Wydaje mi się, że gra jest dostępna na Vassalu, myślałem, że może ktoś grał.
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: Sport of Kings: Germany 1740-45

Post autor: Bambrough »

Filip Apostoł pisze:Jeśli gra byłaby znakomita to może nawet bym się zastanowił nad byciem tym frajerem, ale przy tej ilości opinii chyba spasuję. Wydaje mi się, że gra jest dostępna na Vassalu, myślałem, że może ktoś grał.
Ściągnij plik vassala, rozpakuj winrarem lub podobnym programem i w folderze image masz całą grafikę do gry za free, nie trzeba wydawać 35 $. Tyle, że potrzeba więcej pracy przy samodzielnym przygotowaniu gry.
ODPOWIEDZ

Wróć do „XVI-XVIII wiek”