Revenge

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
headache

Revenge

Post autor: headache »

Witam

kolega się zajawił i prosił mnie abym zapytał czy ktoś z Was nie miał by zeskanowanych tych dodatków co się ukazały w gazetkach lub nie odsprzedał mu tychże gazetek. :)

Pozdr
Awatar użytkownika
Marcin2501
Major
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 10 października 2007, 11:33
Lokalizacja: z miasta Łodzi

Re: Revenge

Post autor: Marcin2501 »

A o jakie dodatki chodzi? Mam gdzieś jeszcze te gazetki.
headache

Re: Revenge

Post autor: headache »

Tam podobno były jakieś scenariusze itp
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Revenge

Post autor: AWu »

Mam kawałek kampanii zdaje się o Wikingach w Angli który obiecałem komuś (z wyrzutem sumienia jak przez mgłę przypominam sobie, że mógłby to być Przemos albo Xardas...) kiedyś sfotografować ale kompletnie zapomniałem...

Tylko gdzieś ta gazetkę wyjąłem przewracała się kilka tygodni i wtryniłem tak skutecznie, że teraz nie mogę znaleźć..
(wiem to nędzne tłumaczenie się .. ;/

Ale powiem jedno
Revenge to pomyłka
Niech gra w cokolwiek innego :P
Awatar użytkownika
Cisza
Général de Brigade
Posty: 2180
Rejestracja: środa, 7 października 2009, 12:40
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Re: Revenge

Post autor: Cisza »

Zasady są tak napisane i przetłumaczone, że rzeczywiście niech weźmie się za coś innego. Ten system to prehistoria, gdy podręczniki czytało się zastanawiając przy co drugim zdaniu co autor miał na myśli.
Ba'tki Machny wspomnij czasy
Gdy do walki brak ci sił
Jak na stepach Ukrainy
Białych i czerwonych bił!
_____________________
www.polewalki.blogspot.com
headache

Re: Revenge

Post autor: headache »

Namawiałem go na coś innego ale on jest uparty i lubi skomplikowane systemy :D
Testowaliśmy go już kilka razy i w sumie jak się przebrnie przez to masakryczne tłumaczenie i zrozumie co autor miał na myśli to nie jest to takie strasznie choć obliczać straty to chyba tylko matematycy potrafią :) System jest "trochę stary" i dziwny w założeniach ale niech próbuje i testuje :twisted:

AWu jeśli Ci się to gdzieś kiedyś napatoczy, to chętni przyjmę skany lub kolega może odkupić.

Pozdr
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Revenge

Post autor: Raleen »

Posiadam gdzieś skany. Raz przeczytałem, rzeczywiście są problemy od tej strony jak to jest napisane.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Marcin2501
Major
Posty: 1197
Rejestracja: środa, 10 października 2007, 11:33
Lokalizacja: z miasta Łodzi

Re: Revenge

Post autor: Marcin2501 »

Mam scenariusze do Płowców i Koronowa (w zasadzie to artykuły historyczne z krótkimi wskazówkami jak je rozegrać) i kampanię "Ostatni Wiking". Jest jeszcze artykuł o systemie punktowym do Revenge tzn. dlaczego go tam nie ma, ale za wiele to on nie wnosi. Chyba jeszcze wala mi się w sklepie dodatek "Normanowie". Mogę zeskanować te artykuły, ale nie obiecuję, że nastąpi to szybko ;)

Sam system dawno, dawno temu testowaliśmy - w sumie coś tam całkiem dobrze pokazywał i te różne smaczki w zasadach oblężeń... Tylko liczenie straszne.
headache

Re: Revenge

Post autor: headache »

Jak byś był tak miły z tymi skanami kiedyś w wolnej chwili :) nie spieszy się , pomalutku :)

Dzieki :) i pozdr
Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Revenge

Post autor: WarHammster »

Raleen pisze:Posiadam gdzieś skany. Raz przeczytałem, rzeczywiście są problemy od tej strony jak to jest napisane.
Czy masz Ryszard jeszcze te skany Revenge? Chciałbym rzucić okiem na zasady.

Pozdrawiam
Sławek.
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Revenge

Post autor: Raleen »

Skanów nie mam, mam ksero.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Revenge

Post autor: WarHammster »

Ryś, z Sową się umówiłem po nowym roku. Dzięki.
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - do końca XIX w.”