Bitwa pod Suwałkami - prośba do Warszawiaków

..i inne gry Leguna.
Awatar użytkownika
Legun
Chef d'escadron
Posty: 1026
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:51
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

Post autor: Legun »

Ech, to już rok ponad minął....

1) Doprowadzić "Suwałki" do poziomu testowania (za długo już ten projekt leży i w ogóle mam jakąś potrzebę zrobienie czegoś nowego a nie tylko udoskonalania starych rzeczy).
3) Dostosować scenariusze z wojny polsko-bolszewickiej do standardu TOAW3, w związku z możliwościami stwarzanymi przez nowy patch.
4) Opracować oficjalną listę postulatów do TOAW4, przygotowywaną wspólnie z Bobem Crossem.

Te trzy punkty z listy są w zasadzie ukończone. "Suwałki" się testują, scenariusze z R20 czekają na najbliższego patcha, lista jest zrobiona - chciałem kiedyś zrobić sondaż co do poparcia dla poszczególnych postulatów, lecz to chyba nie jest priorytet (w każdym razie wygląda na to, że Ralph rozwiązuje właśnie problem P1/P2, co jak sądzę zajmie dłuższą chwilę).
piwko pisze:I jak idzie postęp prac a szczególnie:
2) Przygotować nową wersję OWC . Czy wersja OWC 2.0 jest już skończona i będzie udostępniona szerszemu gronu??
A i owszem. Znów sprawa mi umknęła tuż przed ostatnim szlifem. Żetony są wydrukowane, trzeba je tylko pociąć i dostarczyć do Warszawy do testowania. Mapa z dwoma dodatkowymi gwiazdkami jest już u D'Andiego. Może jutro się sprężę.
piwko pisze:5) Przygotować do testowania nowy 'Rok 1920" z utajnieniem. Czy istnieje jakaś nowa wersja przepisów??
Owszem, od wielu lat. Wymaga tylko zrobienie nowych żetonów. Nie wiem tylko, czy nowy projekt o wojnie 1920 nie czyni tego przedsięwzięcia mało obiecującym.

piwko pisze:6) Wrócić do plnaszowego "Ostfrontu". jak bardzo będzie przypominac frozen steps z TOAW. Czy pojawi sie opcja gry w 3 osoby (zawsze mi sie podobała zabawa w wiekszym gronie) I mam nadzieje że bedzie edycja pudełkowa :)
Frozen Steps z TOAW to jest właśnie przeróbka "Ostfrontu" - mapa jest identyczna, podobnie jak OdB (za wyjątkiem jednostek wsparcia, które są włączone do sztabów).
Autorze! Nie zmuszaj gracza do powtarzania historycznych błędów - pozwól mu robić własne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Legun pisze:1) Doprowadzić "Suwałki" do poziomu testowania (za długo już ten projekt leży i w ogóle mam jakąś potrzebę zrobienie czegoś nowego a nie tylko udoskonalania starych rzeczy).
3) Dostosować scenariusze z wojny polsko-bolszewickiej do standardu TOAW3, w związku z możliwościami stwarzanymi przez nowy patch.
4) Opracować oficjalną listę postulatów do TOAW4, przygotowywaną wspólnie z Bobem Crossem.
Legunie i jak tam, udało się coś ruszyć. Bo sesja idzie ;)

Co do TOAW, można z kolegami z CSTO pogadać.

A tak BTW, to w Twoim punktowym wykazie po jedynce brakuje dwójki i jest od razu trójka, czyżby coś wypadło z planów? ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Legun
Chef d'escadron
Posty: 1026
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:51
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

Post autor: Legun »

Raleen pisze:
Legun pisze:1) Doprowadzić "Suwałki" do poziomu testowania (za długo już ten projekt leży i w ogóle mam jakąś potrzebę zrobienie czegoś nowego a nie tylko udoskonalania starych rzeczy).
3) Dostosować scenariusze z wojny polsko-bolszewickiej do standardu TOAW3, w związku z możliwościami stwarzanymi przez nowy patch.
4) Opracować oficjalną listę postulatów do TOAW4, przygotowywaną wspólnie z Bobem Crossem.
Legunie i jak tam, udało się coś ruszyć. Bo sesja idzie ;)

Co do TOAW, można z kolegami z CSTO pogadać.

A tak BTW, to w Twoim punktowym wykazie po jedynce brakuje dwójki i jest od razu trójka, czyżby coś wypadło z planów? ;)
Nie ma lekko - ciągle coś mnie odciąga. Żetony do OWC (to jest ta dwójka) wciąż leżą niepocięte. W maju będę dość regularnie jeździł do Warszawy, to może uda się wreszcie zmobilizować.
Autorze! Nie zmuszaj gracza do powtarzania historycznych błędów - pozwól mu robić własne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rok 1920, Ostatnia wojna cesarzy”