Boże Igrzysko: MAGNACI

Forum grupy Los Diablos Polacos
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: ozy »

Ruszamy z akcją informacyjną na temat sequela gry Boże Igrzysko. :)

„Nowe” Boże Igrzysko zostanie wydane pod tytułem „Boże Igrzysko: MAGNACI” - naszym zdaniem ta nazwa oddaje najlepiej role graczy podczas rozgrywki. No i nie chcemy za mocno upodabniać się do prequela, więc tytuł i ilustracja na okładce (a nawet format pudełka), będą znacząco inne.

Autorami gry są Commandante i Voldemort.

Opis gry znajduje się na tej stronie.

Start przedsprzedaży: 3 maja 2014 r. na portalu wspieram.to.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: ozy »

To już oficjalne - 3 maja rozpoczynamy akcję finansowania społecznościowego gry Boże Igrzysko: MAGNACI.
Już dziś zapraszamy na stronę http://www.bozeigrzysko.pl oraz http://www.wspieram.to/magnaci.
Zegarek już tyka. :)

Bądźcie tam z nami w dniu święta Konstytucji!

Obrazek
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: ozy »

Kampania już ruszyła! Zapraszam na stronę www.bozeigrzysko.pl :)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: ozy »

Jest już pierwsza, przedpremierowa recenzja gry: http://www.gamesfanatic.pl/2014/05/05/b ... re-o-tron/
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: ozy »

A dla fanów głosu szeleszczącego papieru oraz zapachu farby drukarskiej przygotowaliśmy specjalny, pierwszy dodatek do akcji :arrow: https://wspieram.to/magnaci#dodatki :)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: ozy »

Zapowiedź gry na Portalu Strategie:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=118
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: Raleen »

Dziś widziałem na żywo prototyp. Jestem pod dużym wrażeniem grafiki kart - naprawdę rewelacja. Zarówno rewersy (herby), jak i ilustracje i ogólny wystrój od strony, od której mamy treść. Także plansza świetnie wygląda. Klimat historyczny na pewno jest tylko sama rozgrywka już bardziej europodobna, ale taki target sobie wybrali Diablosi, więc na to już nic nie poradzimy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: Lord Voldemort »

Raleen pisze: Klimat historyczny na pewno jest tylko sama rozgrywka już bardziej europodobna, ale taki target sobie wybrali Diablosi, więc na to już nic nie poradzimy.
A co mielismy zaproponowac kompletnie nieogranym osobom, ktore interesowaly sie gra Boze Igrzysko, bo czytaly ksiazke Davisa, lubia historie, itp. :?:
:shock:

Wojenni to mieli byc chyba Wazowie, czy jakkolwiek sie teraz ta gra (czy tez gry, bo sie w tych watkach na forum pogubilem) nazywa. Jakos nie widzialem odwaznego wydawcy, ktory by sie pokusil o wydanie.
Chociaz, moze wlasnie crowdfunding pomoze przelamac bariere, dla fajnych trudnych gier, ktore z jakichs powodow nie zostaja wydane.

Mamy nadzieje, ze sukces kampanii Magnatow (zostal nam mniej niz 1000 zl do uzbierania zalozonej kwoty minimalnej 25.000), przyczyni sie do rozwoju calego srodowiska.
Proba zebrania kaski nic (albo prawie nic) nie musi kosztowac, wymaga jedynie pracy nad przygotowaniami i pracy nad pokazywaniem gry wszedzie, gdzie sie da.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: Raleen »

Nie mówię o robieniu gry bardziej skomplikowanej, mam nadzieję, że tak nie zrozumiałeś tego co pisałem. Jakoś wydawało mi się, że można by to zrobić ciut historyczniej, bez komplikowania, ale gry nie znam, więc to tylko powierzchowne wrażenie. Możesz je oczywiście zignorować. Po prostu trochę żal mi się zrobiło tych świetnych, klimatycznych, historycznych grafik, które są w tej grze (zwłaszcza karty, które widziałem, a przecież to był dopiero prototyp).

Cieszę się, że wydajecie i kibicuję jak najbardziej. Tylko jak mowa o "Wazach" to chyba nie te przyczyny zdecydowały, które sugerujesz. Ja już dawno uważałem, że z ich niedoszłym wydawcą nie warto robić żadnych interesów, i cóż mogę powiedzieć: historia po raz kolejny przyznała mi rację, ale niektórzy muszą się przekonać na własnej skórze zanim uwierzą.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: Lord Voldemort »

Raleen pisze:Nie mówię o robieniu gry bardziej skomplikowanej, mam nadzieję, że tak nie zrozumiałeś tego co pisałem. Jakoś wydawało mi się, że można by to zrobić ciut historyczniej, bez komplikowania, ale gry nie znam, więc to tylko powierzchowne wrażenie.
Jeden z prototypow jest ciagle w Warszawie, ma go KubaP chyba, drugi ma Jaro. Wiec mozliwosc zagrania jak najbardziej masz :)

V.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: Raleen »

Właśnie wtedy widziałem ten prototyp KubyP, czytałem karty i opcje na planszy, stąd się odezwałem.
Może będzie jeszcze okazja, ale z Waszych produkcji sądzę, że bardziej mnie będzie jednak interesował "Wyścig do Renu".
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Boże Igrzysko: MAGNACI

Post autor: Lord Voldemort »

Raleen pisze:Właśnie wtedy widziałem ten prototyp KubyP, czytałem karty i opcje na planszy, stąd się odezwałem.
Może będzie jeszcze okazja, ale z Waszych produkcji sądzę, że bardziej mnie będzie jednak interesował "Wyścig do Renu".
Tez mysle, ze Wyscig do Renu to dla Ciebie lektura obowiazkowa.
Zablokowany

Wróć do „Los Diablos Polacos”