Klopoty z www.diablospolacos.com

Forum grupy Los Diablos Polacos
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Klopoty z www.diablospolacos.com

Post autor: Lord Voldemort »

Nie mam pojecia dlaczego www.diablospolacos.com pojawia sie i znika, czesciej znika. Najprawdopodobniej jest to spowodowane zbyt duzym ruchem, nie wiadomo tylko czy spontanicznym, czy automatycznym...
(czyzby kontrrewolucja zaczela dzialac :?: :shock:)

Tak, czy inaczej wciaz przyjmujemy zamowienia na nasze gry.

Do 26 listopada zbieramy zamowienia na Hannibala: Rome vs. Carthago
- cena 185 PLN. W przygotowaniu polska instrukcja (tzn. siedze i pracowicie tlumacze :oops:).

Przepraszamy za wszelkie niedogodnosci, W razie jakichkolwiek pytan piszcie na maila: diablos@nastawnia.com albo kontaktujcie sie z poszczegolnymi Diablosami bezposrednio.

V.
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 listopada 2007, 14:50 przez Lord Voldemort, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Może pomogę..

www.diablos.nastawnia.com
www.diablospolacos.com

Z powyższych adresów pierwszy mi działa, drugi nie. Może więc spróbujcie wchodzić przez ten pierwszy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Juz dzialaja oba i znam przyczyne. Wkrotce przeniesiemy sie prawdopodobnie na inny serwer.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Trzeba by chyba uaktualnić linki do strony sklepu w podpisach i przy nagłówku witryny zrzeszone w forum?
http://diablospolacos.ovh.org/ to chyba nowy adres?
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Poniewaz mamy male zamieszanie z DNS (zmieniamy operatora) domena http://www.diablospolacos.com jest chwilowo nieaktualna -> jestesmy i dzialamy pod adresem http://www.diablospolacos.ovh.org.

Jest jednak to sytuacja przejsciowa - mielismy nadzieje, ze sie skonczy przez weekend, ale musi trwac niestety dluzej... Na nowym serwerze zamierzamy pobyc dluzej :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Pocieszyłeś mnie, że nie tylko my mamy kłopoty z serwerami ;)

Czasami w zimie myślałem, że to jakieś fatum.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

I juz po klopocie :!: Jestesmy pod http://www.diablospolacos.com
Kontakt z nami poprzez e-mail: sklep@diablospolacos.com

P.S. Uprzejmie prosze o aktualizacje linka do nas w naglowku forum (trzeba wykreslic to index2)
Zablokowany

Wróć do „Los Diablos Polacos”