Akcja: pomoc dla dzieci

Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Akcja: pomoc dla dzieci

Post autor: WarHammster »

Pomyślałem, że może warto ponownie poruszyć temat dzieci naszych kolegów, które potrzebują pomocy pieniężnej. Jakiś czas temu sprzedałem (m.in Wam) modele, których nie używałem od lat, a zysk przeznaczyłem dla córki Kreta z battletechowców - pozbyłem się wtedy Sióstr z WH40K i Merkuriańskiej Ohydy z Warzone i coś tam jeszcze. Może macie jakieś starocie, które kurzą się i zajmują miejsce w szafie? Jeśli mielibyście coś na zbyciu, to wystawcie modele na OLX lub tu na forum. Pieniądze można wpłacać na konto fundacji, które wspierają m.in. Adasia i Julcię. Pieniądze ze sprzedaży można podzielić po równo. Rozumiem, że lepiej jest zachować pieniądze dla siebie (bo i tak nie mamy ich zbyt wiele), ale czy jeśli raz na jakiś czas (dla niektórych może być to nawet pierwszy raz) oddamy te kilka złotych to zbiedniejemy? Wydaje mi się, że nie. Natomiast zyskają dzieci, będą bogatsze o naszą pomoc. :)

Zacznę od siebie, pozbyłbym się:

1. Staro edycyjnej Razydy do systemu Warzone (pomalowana w miarę OK - było to około 20 lat temu :)).
2. Czterech modeli Space Wolves do WH40K (pomalowane bardzo dobrze).

Proszę o propozycję ceny a ja podam swoje - informuję, że nie wezmę gorsza więc cena dla mnie nie gra roli, a z drugiej strony nie sprzedam modeli za marne złocisze ;).

Zdjęcia wrzucę w wolnej chwili.
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
Awatar użytkownika
kaktus292
Sous-lieutenant
Posty: 215
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 13:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Akcja: pomoc dla dzieci

Post autor: kaktus292 »

Świetna inicjatywa. Popieram w 100%. Oddaje na ten cel prawie wszystkie modele figurek Zvezdy 28 mm do gry Ring of rules (czy jakoś tak). Jest ich około setki - kościotrupy kawaleria i piechota w rzymskich zbrojach, zombiaki, elfy piechota, elfy na pegazach, orkowie piechota i kawaleria na bykach, rycerze konnica i piechota, jakieś machiny oblężnicze (nówka w ramkach) mnóstwo bitsów, instrukcji i dodatków. Część modeli wymaga ponownego sklejenia. Można z tego zrobić fajne figurki. Najchętniej jako całość. Cena jak zaproponujecie, mając na względzie cel na co pójdą w całości pieniążki oczywiście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”