Klub Yelonki

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
rrober
Sous-lieutenant
Posty: 437
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 09:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Klub Yelonki

Post autor: rrober »

Mam następującą propozycję dla osób zajmujących się OO, modelarstwem w skali 1/72 lub w ogóle zainteresowanych ww2 (głównie dla ludzi z Warszawy i okolic). Nie wiem czy jesteście jakoś zorganizowani i jak - dlatego kontaktuję się za pomocą forum.

Proponuję wspólne działanie w tym temacie z klubem Yelonky.

Kilka słów wyjaśnienia: nazwa "klub" jest myląca ponieważ jesteśmy po prostu grupą kolegów zajmujących się od dłuższego czasu wargamingiem historycznym. Nie mamy praktycznie żadnej formy organizacyjnej, ale co cenne, dysponujemy własnym lokalem, do którego dostęp nie jest ograniczony żadnymi ramami czasowymi.
Obecnie chcemy reaktywować ww2 w skali 1/72 (od pewnego czasu graliśmy tylko w skali 1/285). Dysponujemy dużą liczbą modeli i figurek w skali 1/72, praktycznie każdego frontu i każdej armii ww2 (włącznie z Rumunami, Węgrami, Włochami i Wolnymi Francuzami).
Korzystamy z własnych, autorskich systemów i teraz chcemy rozwinąć system do skali 1/72. Proponuję udział w budowaniu nowego systemu. Możecie też przyjść do nas z OO (chętnie poznamy wasz system).

Jeżeli jesteście zainteresowani, to proszę o kontakt na forum (może być w tamach tego wątku) lub na priva.

Nasz Klub ma siedzibę w Warszawie.

Adres siedziby:
Warszawski Klub Wargamingowy „Yelonki”
ul. Szobera 2 lokal 60 (piwnica)
Niedaleko pętli Os. Górczewska

Zajęcia zwykle odbywają się w piątki w godz. 19.00 – 22.00 - z tym, że można umówić się na inny termin.
Pozdrawiam,
rrober
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Niżej załączam sporządzoną przez kolegę z klubu Yelonek informację jak do nich trafić (pozwoliłem sobie ją nieco przeredagować). Mapki powinny rozwiać wszelkie wątpliwości.

Mapa Warszawy 1

W powyższym wpisuje się adres: Szobera 2. Wtedy pokazuje dokładnie właściwy blok. Klatka, w której mieści się klub jest w lewym rogu. Na miejscu najlepiej wpisać w domofonie numer lokalu, czyli 60 - wtedy ktoś wyjdzie albo otworzy.

Drugi adres mapy jakby coś z tamtą było nie tak:

Mapa Warszawy 2


Ze swojej strony dodam, że miałem już okazję gościć u kolegów w klubie. Atmosfera była miła i przyjazna, a dyskusja na tematy historyczne i growe merytoryczna. Kogo interesuje wargaming historyczny i ma blisko, polecam zajrzeć.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Wookush
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wookush »

Witam.
Czy klub prowadzi przedszkole? :lol: O systemie OWW2 wiem od dwóch dni i chętnie bym zagrał, ale póki co nie mam oklepanych zasad i figurek. :x
Gram w: "Kompfgruppe Normandy"
Gram w: "Ambush Alley: Force On Force"
I JESTEM Z TEGO DUMNY !!! :D
Awatar użytkownika
rrober
Sous-lieutenant
Posty: 437
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 09:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: rrober »

Wookush pisze:Witam.
Czy klub prowadzi przedszkole? :lol: O systemie OWW2 wiem od dwóch dni i chętnie bym zagrał, ale póki co nie mam oklepanych zasad i figurek. :x
W najbliższy piątek robimy Wojnę Secesyjną (ACW) na figurkach w skali 1/72. Zaczynamy około 19-tej.

Generalnie nie zajmujemy się OO - mamy własne systemy do ww2 - to było zaproszenie do wszystkich zainteresowanych tematem ww2, także tych, którzy grają w OO, żeby zapoznali nas z tym systemem (zaproszenie nadal aktualne :) )
Pozdrawiam,
rrober
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”