Co potrzebujesz do grania ??

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

To opisz sposób :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Wookush
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wookush »

W parku lub innym zadrzewiony miejscu znajdziemy na trawnikach patyczki z korą na pnie naszych drzewek. Teraz możemy wracając do domu napaść jakąś budowę lub panów ocieplających budynki aby zaopatrzyć się w styropian. Dodatkowo, lub zamiast fajne efekty daje gąbka, jest to niesamowity materiał, którego "tony" możemy mieć za darmo (stara kanapa, lub myjka)
Styropian skubiemy tak, aby całą bryłę korony drzewka stanowiły "bąbelki" styropianu i nadziewamy na pień. Kleimy, i malujemy jak kto chce, nawet na zielono :P Uwaga! Nie używajmy kleju ani farb na bazie polimerów i olejnych (acetonowych), one rozpuszczają styropian.
Gąbka daje więcej pola do popisu. Wyskubujemy sobie z niej koronę o satysfakcjonującej nas formie i najpierw malujemy, a potem przyklejamy. Malowanie to tak na prawdę nasączanie gąbki rozwodniona farbą. Ja stosowałem rozwodnioną farbę akrylową przyciemnianą tuszem. Robimy to ręcznie w jakimś większym naczynku, nad wanną lub zlewem. Nasączoną gąbkę wyciskamy i suszymy na kaloryferze. Na koniec przyklejamy do pnia.
Co ciekawsze, gąbka nadaje się na znaczniki pożarów, świetnie udając ogień i dym.
Obrazek
Matko! Ale się rozpisałem!
Gram w: "Kompfgruppe Normandy"
Gram w: "Ambush Alley: Force On Force"
I JESTEM Z TEGO DUMNY !!! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”