III Pola chwały (2008) - gry bitewne

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dobrze, Panowie, bo jak tak dalej pójdzie to kolejne półrocze zejdzie Wam na płakaniu i rozpamiętywaniu.

Zostawmy to już. Jak ktoś zawalił i nie był - trudno. Świat się od tego nie zawali.

Lepiej napiszcie jeszcze coś pozytywnego i zajmijcie/zajmijmy się właściwymi dyskusjami na forum. Bo od tego rozpamiętywania win nic dobrego na pewno się nie narodzi.

Za rok się zmobilizujecie i będzie lepiej. A za pół roku jest jeszcze Grenadier.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Borsuk
Sous-lieutenant
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 14:19
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Borsuk »

No cóż byłem tam na Polach Chwały i powiem że się wstydziłem za kolegów którzy nie przyjechali i żal mi było Przemosa który błąkał się po salach wk......ny na ludzi którzy go olali. Ale na szczęście nasz klub Przeszedł już z naszych zasad Face of War na OWW2 na całego a Przemos może zaświadczyć że mamy potencjał. I w 2009 roku pojawimy się pewnie w większej grupie niż w tym roku ale i nasze zasoby się powiększyły i kombinujemy wynająć Transita aby przewieść to wszystko na zamek:)
I tym razem będziemy i Przemos będzie zadowolony:)
"Przejdziemy przez Niemców jak gówno przez kaczkę" - Gen. Patton
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”