Konwent w Częstochowie

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
General Kurt Student
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 7 sierpnia 2007, 19:29
Lokalizacja: Lubliniec

Konwent w Częstochowie

Post autor: General Kurt Student »

Planowane jest w Październiku powtórne zorganizowanie Częstochowskiego konwentu który ostatnimi czasy przez pewne problemy administracyjne znikł z listy ogólnopolskich imprez tematycznych. Po wstępnej rozmowie organizator okazał się bardzo zainteresowany systemem OWW2, i chce go wpleść między inne konwentowe atrakcje . Wstępnie planowałem prezentację systemu i kilka potyczek jednak gdy zgłosi się dużo chętnych bez problemu można by zorganizować turniej. Jako że impreza ma trwać 2-3 dni można ponadto zorganizować jakieś warsztaciki , prelekcję i kilka dyskusji poświęconych OWW2.
Myślę że to fajny pomysł na zasilenie szeregów graczy , rozreklamowanie systemu oraz spotkanie i rozmowy. Spanko jest tam zapewnione w razie wszelkich pytań proszę kontaktować się ze mną . Postaram się na bierząnco odpowiadać w tym temacie .
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Przemos19 »

Czy jest juz podana wstepna data dzienna w pazdzierniku, tego konwentu? Bo ja do Cz-wy mam 56 minut pociagiem wiec moge sie pojawic w kazdej chwili ;)
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
General Kurt Student
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 7 sierpnia 2007, 19:29
Lokalizacja: Lubliniec

Post autor: General Kurt Student »

postaram się na dniach przybliżyć termin , wiem iż teraz poszukują w miarę korzystnej oferty ze strony szkół
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43337
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3917 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Witam Kurt

Ja ze swojej strony mogę zaproponować jakąś promocję imprezy w sieci, choćby za pośrednictwem naszego forum, jeśli bylibyście zainteresowani. Bierzemy udział w różnych konwentach, chętnie dołączymy do grona tych imprez konwent częstochowski.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
zell
Adjudant
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: zell »

w koncu sie cos dzieje :D Zawsze jest tak ze czestochowe omija wszystko szerokim łukiem :/ a jesli konwent bedzie tam gdzie mysle to 15 metrow od tego miejsca jest modelarski czyli na bierzaco mozna sily uzupelniac :D
Warsztat:
postapokaliptycznie
Fallout 15 mm

"Wojna jest jedynie kontynuacją polityki innymi środkami." Clausewitz
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43337
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3917 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja ze swojej strony życzę powodzenia. Im więcej konwentów, tym lepiej :cool: .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
General Kurt Student
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 7 sierpnia 2007, 19:29
Lokalizacja: Lubliniec

Post autor: General Kurt Student »

Jeśli wszystko poleci zgodnie z planem, będziemy rodzynkami wśród warhammerów , lotrów i innycg rpg-ów :P , narazie musze odrobić naukową pańszczyznę na wykopaliskach (tyle pociechy że w tym roku już są płatne), po odgrzebaniu kilku słowan którzy zmarli śmiercią nie całkiem naturalną, wrócę na uber silesia i prześle wszystkie potrzebe informacje.
Dziękuje za zainteresowanie i wsparcie jeżeli sztab organizatorów ww. konwentu nic nie zawali to spotykamy się w październiku !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”