Jaką armie wybrać?

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

WASPy jako pojazdy szybkie z odpowiednimi charakterystykami w grze - a więc "low profile" - stosując taktykę poruszania się "szybko wzdłuż żywopłotów" mogą troszkę mnie i moich Niemców przyprawić o dreszcze pieczyste :D:D:D
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
Wookush
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wookush »

Churchil nie opłaca się z powodów punktowych (no chyba, ze grasz ze mną i q.b. :D) i za wolne to bydle. A nawet strata jednego Vaspa nie zaboli nazbyt.
Gram w: "Kompfgruppe Normandy"
Gram w: "Ambush Alley: Force On Force"
I JESTEM Z TEGO DUMNY !!! :D
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

no co ja poradzę że lubię rozmach i brak punktacji :D oczywiście jeśli jest uzasadniony scenariuszowo - jak walka w okrążeniu to jedna strona musi mieć gorzej... a jak epicko to epicko jak na Łuku Kurskim... :devil:

wracając do brytoli - Waspy i Carriery nadałyby klimatu tej armijce :) sam się zastanawiam poważnie nad zrobieniem 1.Brygady Royal Navy Commando pod dowództwem Lorda Lovata na 1944 rok. Mam 2 Churchille (w tym 1 AVRE-PETARD) więc żeby się te molochy nie kurzyły, to będą miały na wiosnę 2009 wparcie herbacianych komandosów :)

a tak z niusów pozatematowych - w Styczniu 2009 na Kamracie będą dostępni nowi Niemcy od Valianta VM004 - Panzergrenadiers in Normandy :D :pom:
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
Yori
Praefectus Praetorio
Posty: 1696
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 19:09
Lokalizacja: Warszawa man! Złu mówi zawsze: no pasaran!

Post autor: Yori »

Wookush pisze:W krótce wracam do robienia Uniwersal Carrierów z kartonu w AutoCadzie.
Jak skończysz to piszę się na szablon! Będę mógł wreszcie zrobić brytyjski motorized platoon z prawdziwego zdarzenia!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”