Waffen Korps

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Waffen Korps

Post autor: Przemos19 »

No właśnie, czy opłaca się zamienić swoje oddziały na Waffen Korps? Wydatek 100pkt z każdych 500 tylko na to trochę boli. W zamian dostajemy Pefect Timing dla całej armii oraz Marksman dla piechoty, czyli odpowiednio wszystkie karty z priorytetem 2 są stosowane jako priorytet 1 i dostajemy 1 WAIT na każde 500pkt (Perfect Timing) oraz+1 do trafienia dla piechoty gdy używa rozkazu Ambush (Marksman).

Co o tym sądzicie? Korzystaliście z tego?
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Awatar użytkownika
Rolwgord
Caporal-Fourrier
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 1 kwietnia 2007, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Rolwgord »

opłaca się jeśli masz kiepskie kości xD
Wojna jest zbyt poważną rzeczą, by powierzyć ją wojskowym.
Georges Clemenceau
Awatar użytkownika
Mefisto
Sous-lieutenant
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 14 listopada 2008, 08:06
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mefisto »

Wiesz jak słyszysz nazwę tej piechoty to już nie ma o czym gadać.... nie wiem czy 2 wypasione plutony komando brytyjskich by se z tym poradzili ;D
Awatar użytkownika
Wookush
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wookush »

Przekonam się o tym w tym roku :D:D:D Wtedy dam znać czy warto tym, czy tym (generalnie z przewag to mają tylko Trening w bagnecie i Niewykrywalność). Przemos, to zależy jak kierujesz swoją armią, przy odpowiednich posunięciach SS jest morderczą maszyną, ale jak nie będziesz miał pomysłu, to tylko zapłacisz w punktach za kropkowane kurtki.
Gram w: "Kompfgruppe Normandy"
Gram w: "Ambush Alley: Force On Force"
I JESTEM Z TEGO DUMNY !!! :D
Awatar użytkownika
Polak Mały
Carabinier
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 11 października 2010, 21:45
Lokalizacja: Stolyca

Post autor: Polak Mały »

Ja chciał bym nawiązać do „usłyszenia” tej mrożącą krew w żyłach nazwy. Weźmy moje codzienne kłótnie z bratem, a propos czy mogę grać SS-manami. Po półgodzinnej kłótni, gzie nawet tata musi interweniować, zgadzam się grać HEER,(brat jest młodszy). :wall: Kiedy grałem z bratem HEER za zwyczaj przegrywałem ( dwie wygrane). Lecz jak gram np. z tatą, Wafen SS uuuuuuuuu, tato przegrywa w przedbiegach. :devil: Pozdro SS żądzi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”