IV Grenadier (2009) - gry bitewne

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

A załatwiłeś :> ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Mefisto
Sous-lieutenant
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 14 listopada 2008, 08:06
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mefisto »

Małe offtopiki ;D Kolega powiedział ze jak mamy 500 zł na łebka to podrzuci.. ;D

Offtop to zacząłeś post temu ;) Tak na serio w centrum będziemy ok 10 min przed 9. Jak by ktoś wyszedł po nas ,był bym wdzięczny ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 czerwca 2009, 22:03 przez Mefisto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Dało by się coś zrobić by info o O:WWII pojawiło się na tej stronie:
http://grenadier.wargamer.pl/prezentacje.html#bitewne
Obrazek
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2492 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Krótkie info z linkiem to już jest, tylko nie dałem obrazków.

Jak chcesz coś dodać to ślij do Sławka Okrzesika z Bitewnego Zgiełku i poproś, żeby uzupełnił, bo zdaje się on tym zawiaduje od strony historycznej.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2492 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Widzę już w czym problem - wrzucili wszystko co im wysłałem jak leci w planszówkach.

Ale ogólnie strona jest niedopracowana bo podaje w nagłówku, że to III Grenadier, a tegoroczny jest już IV-ty, na co im główny organizator zwracał już uwagę i nadal jest to niepoprawione.

Skrobnąłem, a Ty też Xardasie skrobnij jeszcze i możesz linka do Twojej recenzji dać jeszcze.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Już wiem na pewno, że mnie niestety nie będzie. Trudno - poznam Was osobiście najpóźniej za rok. Z resztą są jeszcze Pola Chwały. :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2492 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Na Polach chwały ja na pewno będę, a i spora część ludzi z Grenadiera także. W zasadzie uczestnicy w dużej części się pokrywają, bo są to dwie odsłony tej samej imprezy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

Dobra - trwa ostre i intensywne pakowanie figurek i terenów :)

Raleen - zamierzamy wpaść na konwent około godziny 9 - czy w kwestii organizacyjnej wymieniamy się na PW numerami telefonów żeby się jakoś złapać ? :)

ps. żeby nie być gołosłownym: załączam fotki spakowanych sprzętów :D


Obrazek
Obrazek
Obrazek

a wszystko udało mi się "skompresować" do tego "formatu" :jupi: :jupi: :jupi:

Obrazek
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
kozak
Sergent
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 27 grudnia 2007, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kozak »

Buty na zmiane są :-) to dobrze :-)

Do jutra :-)
Awatar użytkownika
kozak
Sergent
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 27 grudnia 2007, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kozak »

Byłem :-)

Pozdrawaim wszystkich obecnych, a głównie osoby zgromadzone przy stole, na którym grali QB i Wookush :-)

Wrażenia bardzo pozytywne :-) Dowidziałem się sporo ...

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mefisto
Sous-lieutenant
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 14 listopada 2008, 08:06
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Mefisto »

Też byłem widziałem Kozaka ;D....
Zabawa przednia... Zainteresowanie duże...
Awatar użytkownika
Wookush
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wookush »

Bardzo fajna impreza. Stół do OWW2 udał nam się z q.b. nadzwyczaj dobrze. Sporo osób podchodziło i pytało się o szczegóły, zasady, modele. Każdemu staraliśmy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Ruinki chętnie filmowane przez TVN.
Niestety widziałem raczej niewiele, ale to co zobaczyłem bardzo mi się spodobało. Niestety turniej DBA przypadł na apogeum zainteresowania naszym stołem i nie zaznajomiłem się z tym systemem, ale cóż do następnego razu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich którzy się zjawili!!!
Gram w: "Kompfgruppe Normandy"
Gram w: "Ambush Alley: Force On Force"
I JESTEM Z TEGO DUMNY !!! :D
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

Reasumując - udana i fajna impreza :)

ps. gdzie jest apj ? :) on ma sporo więcej fotek z konwentu ? :)
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2492 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Żebym to ja wiedział gdzie on jest ;) . A zdjęć rzeczywiście zrobił najwięcej, pewnie wrzuci niedługo.

Jako, że do tematu ogólnego nie wszyscy trafiają przy okazji również tutaj podziękowania dla Was za to, że wpadliście i to jeszcze z tak rewelacyjną makietą. Dla pozostałych również. Mam nadzieję, że się dobrze bawiliście, chociaż większość osób znała się do tej pory głównie z sieci. Ten konwent to trochę zmienił, bo zawsze to dobrze zobaczyć na żywca osoby, z którymi na co dzień dyskutuje się na forum.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Ja żałuję, ale niestety nie mogłem się pojawić. Czekam na fotki... i możliwość poznania Was osobiście. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”