Pokaz OWII w Warszawie

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Mathew
Caporal-Fourrier
Posty: 79
Rejestracja: wtorek, 6 lipca 2010, 23:30
Lokalizacja: Targówek

Pokaz OWII w Warszawie

Post autor: Mathew »

W podstawówce na Targówku się znajdującej istnieje koło modelarskie. Po tym jak się o tym dowiedziałem niewiele myśląc poszedłem tam i w kilku słowach opisałem OWII. wszystko ładnie ślicznie pięknie chłopcy i pan prowadzący kółko zachwyceni, więc zaproponowałem że w przyszłym tygodniu pokaże co i jak :jupi: ...
Dopiero wracając do domu uświadomiłem sobie że przecież ja jeszcze nigdy nie grałem w tą grę, nie mam 2 armii tali kart ;') . Dlatego zgłaszam się do was forumowicze o pomoc, bardzo fajnie było jak by ktoś ze mną na jakieś mikroskopijne punkty zagrał do następnego wtorku ;D . Karty mogę wydrukować, modeli Niemców kilka się znajdzie, kostki 3 mam ale kompletnie nie wiem jak rozgrywka wygląda w praktyce. Oczywiście przemiło by było gdybym nawet zamiast gry dostał wsparcie we wtorek na godzinę 16 ;D . Wiem że ludzie na tym forum w większości pracują (zresztą ja ze szkoły też ledwo co się wyrabiam) i mało możliwa jest ostatnia opcja ale było by przemiło.
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska." Józef Piłsudski
ertman_176
Sergent-Major
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 22:27
Lokalizacja: Iława/Olsztyn/Warszawa

Post autor: ertman_176 »

Poinstruowałem troche Mateusza na gg i z tego wynik mamy że trzeba zrobić instrukcje obsługi pokazów co zamieściłem tutaj

http://www.strategie.net.pl/viewtopic.p ... 6d8#175225

Można by to podkleić :wink:
Paweł
Mathew
Caporal-Fourrier
Posty: 79
Rejestracja: wtorek, 6 lipca 2010, 23:30
Lokalizacja: Targówek

Post autor: Mathew »

Niestety pokaz się nie odbył z powodu choroby nauczyciela prowadzącego koło :/ ...
Ale za to mam więcej czasu na przygotowania :jupi:
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska." Józef Piłsudski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”