World of Tanks: Rush (Rebel.pl)

Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Re: World of Tanks: Rush (Rebel.pl)

Post autor: Arteusz »

Dowolnie. Najlepiej tak dysponować kartami aby było to jak najbardziej opłacalne.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
kuczek
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2014, 20:55

Re: World of Tanks: Rush (Rebel.pl)

Post autor: kuczek »

Dzięki za wszystkie wyjaśnienia. Pograliśmy trochę z synem. Teraz gra stała się jakby ciekawsza.
Ale pojawiły się kolejne wątpliwości.
Jednostki pomocnicze które mają atak-obronę 0-0 nie mogą być użyte do ataku na przeciwnika, ale czy po wykorzystaniu ich zdolności specjalnych odkładamy je na bazy czy do magazynu?
Niektóre jednostki mają zdolność specjalną "oblężenie". Jeśli jej użyję to już tą kartą nie mogę wykonać normalnego ataku? - odkładam tę kartę na bazę.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Re: World of Tanks: Rush (Rebel.pl)

Post autor: Arteusz »

Do obrony bazy możesz użyć tylko jednostek z jakąś dodatnia wartością obrony. Jednostki z zerem w obronie lecą do magazynu.
w zgodzie z tym co było pisane. Albo zdolność z ikonek albo atak. Oblężenie ma tą zaletę że można go użyć wcześniej i potem zaatakować jednostką z innego państwa i zdobyć niebronioną bazę. Bo normalnie możesz atakować tylko w grupach jednostek z jednego państwa a przy takiej kombinacji już nie.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
kuczek
Tambour
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2014, 20:55

Re: World of Tanks: Rush (Rebel.pl)

Post autor: kuczek »

Dzięki. Brakowało mi takiego potwierdzenia.
pozdrawiam
Yeti

World of Tanks: Rush

Post autor: Yeti »

Nie wiem, czy w dobrym Dziale, ale jest właśnie promocja - 50 %.
Robi go pewna sieciowa księgarnia, która jakiś czas temu wzięła i zjadła Bellonę.
Awatar użytkownika
rastula
Sergent-Major
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 27 września 2013, 14:03
Lokalizacja: Kernwerk
Kontakt:

Re: World of Tanks: Rush

Post autor: rastula »

Nie wiem ile wychodzi 50%, ale na muve.pl jest za 26,99 z wysyłką wliczoną w cenę.
Yeti

Re: World of Tanks: Rush

Post autor: Yeti »

24,99 zł - jak z kosztami dostawy? Nie mam pojęcia - do stacjonarnego mam dwie ulice i osobiście odbieram.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”