Gry dla XIX wieku - prośba do weteranów strategii

prusakglatz
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2015, 19:24

Re: Prośba dla weteranów strategii

Post autor: prusakglatz »

Czy wam się zdarzyły braki w nowych zakupionych grach?
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: Prośba dla weteranów strategii

Post autor: Neoberger »

Oczywiście.
Mi w kartach gry Eagles firmy Columbia Games brakowało 4 kart. Napisałem. Przyszły za 3 tygodnie. Fakt, ze w słabym opakowaniu, ale na szczęście się nie pogniotły.
W Wojnie o Pierścień miałem elfa na koniu bez 3 nóg. Galakta dosłała mi elfa. Był w nieco innym odcieniu niż te w pudełku, ale na moje pytanie udawali, że jestem chory na głowę bo chcę mieć figurki w jednolitym kolorze. Taka firma.
Za to sklep Rebel zawsze mi pomaga sprowadzić brakujące elementy. Ostatnio sprowadzili mi figurki droidów zwiadowczych do Imperial Assaulta.
Kiedyś sprzedali mi francuską wersję gry zamiast angielskiej. Zaproponowali zwrot, zniżkę na następną grę itp. Oczywiście postraszyli, że to już ostatnie egzemplarze. Więc zostawiłem.
Grę wznowiono za chwilę i kosztowała nawet taniej. Ale skąd Rebel miał wiedzieć.

Jak widzisz co któraś gra czegoś nie ma. Ale na szczęście to wielka rzadkość. I fajnie jest kupować w sklepie, który się poczuwa do pomocy.
Berger
prusakglatz
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2015, 19:24

Re: Prośba dla weteranów strategii

Post autor: prusakglatz »

Zakupiłem w planszostrefa.pl czy ten sklep robi jakieś problemy? W mojej grze podstawowej powinno być 6 kart pomocnych dla gracza 2 terenu, 2 walki, i 2 ogólne karty, za to brak 2 terenu ale dali 4 walki (walnęli się) i 2 ogólne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2492 times
Kontakt:

Re: Prośba dla weteranów strategii

Post autor: Raleen »

Pomyłka każdemu się może zdarzyć. Po prostu napisz do sklepu, a oni Ci powiedzą co dalej, ewentualnie dalej będziesz pisał do wydawcy. Porządne wydawnictwa zwykle idą klientom na rękę.

PS. Niedługo przenoszę wątek do działu "Ogólnie o grach planszowych".
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: Prośba do weteranów strategii

Post autor: Neoberger »

Jak w planszostrefa to masz szczęście. Pan Adam Sikorski jest bardzo solidnym człowiekiem, znanym w świecie graczy Star Warsowych i gier Wallace'a.
Wal jak w dym. Z pewnością ci pomoże.
http://www.planszostrefa.pl/pl/i/Kontakt-z-nami/6
Berger
Awatar użytkownika
rastula
Sergent-Major
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 27 września 2013, 14:03
Lokalizacja: Kernwerk
Kontakt:

Re: Prośba dla weteranów strategii

Post autor: rastula »

prusakglatz pisze:Zakupiłem w planszostrefa.pl czy ten sklep robi jakieś problemy? W mojej grze podstawowej powinno być 6 kart pomocnych dla gracza 2 terenu, 2 walki, i 2 ogólne karty, za to brak 2 terenu ale dali 4 walki (walnęli się) i 2 ogólne.
Nie, ten sklep nie robi problemów...:) Pisz śmiało.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: Prośba dla weteranów strategii

Post autor: Leliwa »

prusakglatz pisze:Witam, właśnie dostałem pakę z CC i przeżyłem chwile załamania, setki bloczków i przyklejanie - masakra będę to chyba z tydzień robił.
Ale ile satysfakcji potem. Najlepiej zaangażować młodsze rodzeństwo albo potomstwo, albo potomstwo rodzeństwa. Ja tak zrobiłem z antycznymi.

A co tam zakupiłeś? Podstawkę, czy coś więcej? Znam kogoś, kto ma tłumaczenie zasad na polski.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
prusakglatz
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2015, 19:24

Re: Prośba do weteranów strategii

Post autor: prusakglatz »

Zakupiłem podstawę + dodatek pruski, jak możesz to daj mi namiar na to tłumaczenie.
Pirat Cristobal
Carabinier
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 22 lipca 2014, 20:09

Re: Prośba do weteranów strategii

Post autor: Pirat Cristobal »

prusakglatz pisze:Zakupiłem podstawę + dodatek pruski, jak możesz to daj mi namiar na to tłumaczenie.
Na dostępne tłumaczenie dostawałeś już przecież namiar, a nawet wygląda na to, że pobierałeś ;)
https://boardgamegeek.com/filepage/1080 ... zasady-gry
prusakglatz
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2015, 19:24

Re: Gry dla XIX wieku - prośba do weteranów strategii

Post autor: prusakglatz »

Tak, z tej strony pobrałem to tłumaczenie, myślałem że jeszcze inne jest do kart :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”