Gry GMT - artykuł podsumowujący działalność firmy

Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Gry GMT - artykuł podsumowujący działalność firmy

Post autor: Teufel »

Pierwszy z serii artykułów o firmie, autor dzieli się informacjami o początkach, sprzedaży, dalszych planach. GMT zaczęło chyba działać na zasadzie efektu kuli śniegowej, czy to dobrze, czas pokaże. Sprzedaż 22.000 egzemplarzy Twilight Struggle w 5 miesięcy z 9 edycji dobrze wróży przyszłości wydawnictwa.

http://www.insidegmt.com/?p=11404
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 września 2016, 17:40 przez Teufel, łącznie zmieniany 1 raz.
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Gry GMT - artykuł podsumowujący działalność firmy

Post autor: Raleen »

Ktoś mi wspominał o tym artykule. Na pewno ciekawe są dane o sprzedaży różnych gier i o zaangażowaniu się w pewnym momencie GMT w wydawanie gier euro/familijnych oraz gier z pogranicza euro i wojennych. Rozumiem ich podejście i jednocześnie bardzo mnie cieszy, że nie zrezygnowali z gier wojennych, również tych sprzedających się w mniejszych ilościach. Dane o szybko rosnącej sprzedaży gier GMT w tym roku tylko dobrze wróżą, także dla nas.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant
Posty: 593
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 17:05
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: Gry GMT - artykuł podsumowujący działalność firmy

Post autor: Herman »

Pewnie w najbliższej przyszłości zmieni się europejski dystrybutor (obecnie jest nim niemieckie UGG). Dla nas jako graczy to raczej dobra wiadomość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”