Zmarł Tomasz Bulzacki

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43336
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3917 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Raleen »

Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Neoberger »

[']
Berger
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43336
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3917 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Raleen »

Wybieram się na pogrzeb.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: RAJ »

Niestety nie będzie mnie w Wawie.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: duc de Fort »

Bardzo smutna wiadomość. Niestety nie udało mi się z nim spotkać osobiście. Rozmawialiśmy tylko kilka razy telefonicznie i mieliśmy w końcu się umówić na dłuższą rozmowę. Pozostawił mi wspomnienie człowieka bardzo zaangażowanego i pełnego chęci do realizacji nowych pomysłów, mimo ciężkiej choroby. Niech spoczywa w pokoju.
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Darth Stalin »

O rany! :shock: :(

Miałem okazję go spotkać raz w życiu, na którejś "Awangardzie", kiedy to doznałem nieoczekiwanych wyrazów uwielbienia za "RoR".

Niechaj w Niebiosach dalej kultywuje i propaguje swoją - i naszą - pasję.
[']
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: maciunia »

Trutu w zasadzie nie znałem, parę razy się przywitaliśmy na Polibudzie i to tyle. Jednak patrząc przez pryzmat klubu, który stworzył, w którym dojrzałem jako gracz i poznałem wielu kolegów, czuję się zdruzgotany. Bez Agresora na pewno nie bylibyśmy w tym miejscu rozwoju naszego hobby, w którym jesteśmy obecnie. Mam nadzieję, że uda się skrzyknąć starych i nowych bywalców i wypełnić któregoś dnia Wydział Inżynierii po brzegi, dla Trutu byłoby to więcej niż niejedna zapalona świeczka. RIP
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant
Posty: 593
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 17:05
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Herman »

Ehhh smutna wieść :( Pomagałem przy organizacji obu "Kotłów", jak i w pewnym okresie dosyć często odwiedzałem Agresora. W parę gierek razem zagraliśmy z Tomkiem...nie znałem go wprawdzie jakoś dobrze, ale nie był też dla mnie anonimową postacią. Pozytywny człowiek z pasją. Wielka szkoda :(
Awatar użytkownika
Wilk
Alférez de Navío
Posty: 541
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 23:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Wilk »

Strasznie smutna wiadomość, znałem Tomka ładnych parę lat (jeszcze z czasów klubu "OKO", będącego w jakiejś mierze sukcesorem Smolnej). Również, podobnie jak Rysiek, odnosiłem wrażenie, że w ostatnich miesiącach czuł się lepiej i sytuacja mogła ulec nagłemu/szybkiemu pogorszeniu. Niech spoczywa w pokoju, wierzę, że jeszcze kiedyś zagramy...
Awatar użytkownika
Franek Strzała
Sergent-Major
Posty: 152
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Franek Strzała »

Bardzo smutno ze Tomka nie ma juz z nami. Odszedl po dlugiej walce z ciezka choroba. Znajac go troche (a znam go jeszcze z czasow OKA na Grojeckiej) na pewno walczyl do konca i przegral. Ostatnio rozmawialem z nim telefonicznie w pazdzierniku bo chcialem mu cos przywiesc z Essen. Mial mi wyslac maila z lista zyczen ale nic mi nie wyslal.
Nigdy nie zapomne Tomka i jego wskaznika ktorego uzywal w kazdej grze do grania i tlumaczenia.
Pozytywny gosc dobry czlowiek odszedl...
pozdrawiam
Franek
Lehto
Adjudant
Posty: 206
Rejestracja: środa, 23 września 2015, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Lehto »

Spotkałem Tomka (w zasadzie Pana Tomasza) dwa razy na warszawskich konwentach - mało jest ludzi tak zaangażowanych w to co robią, teraz będzie jeszcze mniej :(
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43336
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3917 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Raleen »

Już po pogrzebie. Było całkiem sporo ludzi spośród grywających w planszówki, którzy przy nich mieli okazję poznać Tomka, głównie w ramach klubu Agresor. Dla mnie to bardzo pozytywny przejaw tego, że poza wspólnym graniem łączy nas coś więcej.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Szary
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: środa, 26 lutego 2014, 20:16
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Szary »

Niestety nie zdołałem dotrzeć na pogrzeb. Pamiętam, że po raz pierwszy spotkałem go kiedy ze znajomymi (jeszcze jako gimnazjalne dzieciaki) udaliśmy się do Agresora. Pożyczył i wytłumaczył nam jakąś grę, jak zawsze robił wrażenie bardzo pozytywnego i sympatycznego człowieka. Kotłom, a potem Agresorowi zawdzięczam sporo fajnych wieczorów. Mam nadzieję, że jest już w lepszym miejscu, a to co zrobił - nie rozsypie się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”