Wydawnictwo Styks na Forum Strategie

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Wydawnictwo Styks na Forum Strategie

Post autor: Raleen »

Witam

Z wielką przyjemnością chciałem ogłosić, że z dniem dzisiejszym do naszego forum dołączyli koledzy (i koleżanki, a jakże :) ) z wydawnictwa Styks, zajmującego się wydawaniem gier planszowych, głównie jak na standardy naszego forum lightowych, tym niemniej, jak zapewniał mnie kierujący wydawnictwem Bogoria, strategia i klasyczne gry wojenne także są mu nieobce. Dotychczas wydawnictwo znane jest głównie ze szlacheckiej gry karcianej "Pojedynek", ale w planach ma szereg innych pozycji, o których pewnie jeszcze niejedno napiszą.

Począwszy od dnia dzisiejszego dział ten będzie autonomicznym działem wydawnictwa, więc wtrącał się tu za wiele nie będę, podobnie jak do działu Diablosów. Zawsze przyświecała mi zresztą idea takiej właśnie budowy tego forum, gdzie poszczególne co aktywniejsze w naszym środowisku osoby czy grupy osób, zwłaszcza twórczo zaangażowanych w to hobby, będą miały, swoje autonomiczne miejsca, na tym forum. Cieszę się, że udało mi się na tej drodze postawić kolejny krok.

Mam nadzieję, że koledzy stratedzy przyjmą ciepło naszych nowych forumowiczów. Z drugiej strony, mam nadzieję, że i ekipa Styksa zadomowi się u nas i wniesie swój wkład w działalność forum.

Podobnie jak nas wydawnictwo trapiły ostatnio kłopoty techniczne z ich forum, które zamierzaliśmy tutaj przenieść. Jeśli coś uda się z niego ocalić, zapewne to włączymy to do tego działu, podobnie jak to robiliśmy swego czasu z innymi forami (jako administrator mam w tym zakresie dużą praktykę).

Podsumowując, by nadmiernie się nie rozgadywać: witajcie i rozgośćcie się. Mam nadzieję, że wkrótce poczujecie się tu jak u siebie w domu. Poza tym działem chciałem fanom wszelakich gier lżejszych zwrócić także uwagę na dział "Ogólnie o grach planszowych", który takim grom jest poświęcony, i który liczymy, że Was zainteresuje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Bogoria
Caporal
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bogoria »

Dzięki Raleenie za serdeczne powitanie i za gościnę dla nas na tym forum :D

Zabieram się zatem za gospodarowanie tego kącika.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Mam nadzieję, że niedługo rozgościcie się w pełni.

A do zagospodarowania jest jeszcze dział 'Ogólnie o grach planszowych' do którego moderacji mam nadzieję znajdzie się u Was ktoś chętny.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Post autor: toldo »

Mam pytanie, jakie ksiazki mozna kupowac przez forum?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

A co to ma wspólnego z wydawnictwem Styks? Ono książek nie sprzedaje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
toldo
Kapitan
Posty: 803
Rejestracja: wtorek, 10 lipca 2007, 23:36
Lokalizacja: Zduny

Post autor: toldo »

Aha, nie no sorry nie wiedzialem.
Awatar użytkownika
Bogoria
Caporal
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 4 lutego 2007, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bogoria »

Niestety, książek póki co w naszej ofercie nie mamy, choć przyznaję, że myśląc o wydawnictwie, zawsze marzyłem o tym, by kiedyś wydać jakąś książkę (jej tematyką mogłaby być też np. historia, publicystyka). Ale to raczej pieśń dalekiej przyszłości, a nade wszystko natrafienia na jakiś doskonały - w naszym mniemaniu - materiał.
Zablokowany

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”