Warhammer Inwazja (FFG/Galakta)

Zgrzytt
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 17 lipca 2010, 13:36
Lokalizacja: Warszawa

Warhammer Inwazja (FFG/Galakta)

Post autor: Zgrzytt »

Już niedługo będzie miała swoją premierę gra Warhammer Inwazja, jako gracz figurkowy z chęcią sprawdzę jak gra wygląda w kartach. Ktoś ma zamiar nabyć ?

Poniżej link na oficjalną stronę wydawcy o grze:
http://www.warhammer-inwazja.pl./
http://www.galakta.pl/artykul_172.html

A tutaj lista sklepów gdzie można grę kupić:

http://i-szop.pl/index.php?szukaj=1&tex ... zja&sort=1
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 lipca 2010, 18:18 przez Zgrzytt, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Chciałem się zreflektować, że już dawno miała premierę, ale widzę, że wersja polska !
Brawo ! :>
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Gra karciana i do tego LCG. Bardzo fajnie się w nią gra. Ja ją bardzo lubię. Nie porównam do bitewniaka, bo na oczy nie widziałem, ale rysunki na kartach są (o ile dobrze się orientuję) po części stylizowane na te z podręczników do Warhammera. I rysunki na kartach są chyba najlepsze jakie do tej pory widziałem w karciankach.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Widać, że kolega nie bardzo może się zdecydować, bo w zlinkowanym poście występuje w roli sprzedawcy/pracownika sklepu, a tutaj jako gracz, który, oczywiście przypadkiem, znalazł sklep, gdzie - jak pisze - jest najtaniej, i przypadkiem to jest ten sam sklep, który gdzie indziej reklamuje :lol: .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

http://www.rebel.pl/product.php/1,1529/ ... awowy.html

W dodatku jego najtaniej, to o 1 zł taniej niż w Rebelu :roll:

Niech moderator edytnie linka z posta i da link do wydawcy i po kłopocie...

PS: patrząc po innych cenach to wszystko można o tym sklepie powiedzieć, ale nie to, ze jest najtańszy ! Koszulki Ultra pro silver 7 zł !!! Toż to rozbój mości Zgrzytt...
Zgrzyt cenowy :>
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Pierwszy post zmieniony na bardziej demokratyczny ;)
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Jako, że w Kielcach ostatnio mamy dość rozbudowaną scenę Warhammera i jest z kim grać (chyba wszystkie frakcje i to nawet po kilka osób w jednej) to i gramy dość często. Gra jest zacna. Chyba jedna z najlepszych karcianek w jakie grałem (oprócz Babylona 5 i Kultu). Z klimatem, ciekawymi akcjami, mnóstwem kombinowania i rewelacyjnym czasem gry i świetnie nadającą się do turniejów. Jak ktoś może niech spróbuje, choć jak to z karciankami gra wymaga posiadania odpowiedniej ilości kart (czytaj nakłady finansowe konieczne), chociaż format LCG jest mniej uciążliwy niż w starych karciankach CCG.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”