[2006] Formuła konkursu

Forum konkursu na najlepszą planszową grę wojenną organizowanego przez Forum Strategie.
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Czyli cytując "ale jaką metodą głosowania wybierzemy metodę głosowania"???

Myślę, że nie we wszystkich przypadkach demokratyczne rozwiązania się sprawdzają. W pewnym momencie bedziemy wybierać metodę do metody, która ma nam zdradzić jaką metodą wybierzemy metodę :).

Ja bym sugerował aby to Kapituła wybrała metodę głosowania i już, szybciej i prościej.

Poza tym moim skromnym zdaniem, problem nie leży w metodzie głosowania, problem jest w tym, że mało osób bierze udział w tego typu akcjach. I tu jest "robota do zrobienia", trzeba ludzi uświadamiać żeby głosowali a jeśli nie głosowali to niech nie marudzą, że jest tak czy inaczej. Qrczę zupełnie jak w naszej polityce :) :). W innym przypadku zawsze będzie ktoś niezadowolony i będzie ktoś marudził.

Ale to tylko moja opinia ;).
Awatar użytkownika
CHOMIK militarny
Sergeant Major of the Marine Corps
Posty: 324
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2006, 16:25
Lokalizacja: Szczecin/UK
Kontakt:

Post autor: CHOMIK militarny »

Jak dla mnie nowa formuła głosowania jest w porządku. Ale sposób z głosowaniem w dwóch turach też zły nie jest. Z tym że jak głosuje 30+ osób to nie wiem czy taki konkurs ma wogóle sens.
Pinky: Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem? Mózg: To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

tstaszek pisze:Poza tym moim skromnym zdaniem, problem nie leży w metodzie głosowania, problem jest w tym, że mało osób bierze udział w tego typu akcjach. I tu jest "robota do zrobienia", trzeba ludzi uświadamiać żeby głosowali
Zgadzam się. Stąd też pomysł rzucony swego czasu przeze mnie, aby wcześniej robić prezentacje ier biorących udział w konkursie - bo jak ludzie będą znali te gry, to prędzej będą głosować.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Raleen pisze:
tstaszek pisze:Poza tym moim skromnym zdaniem, problem nie leży w metodzie głosowania, problem jest w tym, że mało osób bierze udział w tego typu akcjach. I tu jest "robota do zrobienia", trzeba ludzi uświadamiać żeby głosowali
Zgadzam się. Stąd też pomysł rzucony swego czasu przeze mnie, aby wcześniej robić prezentacje ier biorących udział w konkursie - bo jak ludzie będą znali te gry, to prędzej będą głosować.
I to jest całkiem dobry pomysł.
Zablokowany

Wróć do „Planszowa Gra Wojenna Roku”