Zasady - gdzie je mogę dostać?

Gra wydawnictwa GMT Games (polska edycja wyd. Gołębiewski)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Niedługo podrzucę Kartę pomocy do Revolution: Dutch revolt po polsku
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Świetnie! Jak tylko dostanę postaram się zamieścić.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
mckil
Enfant de troupe
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 13 czerwca 2008, 22:57
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: mckil »

Panowie jestem tu nowy ale rozpaczliwie potrzebuje tej instrukcji po "naszemu" gdzie ją zdobyć??
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Zajrzyj na stronę wcześniej to się dowiesz gdzie, a raczej u kogo ;) . Tylko chwilowo go nie ma ze względu na wyjazd, ale za parę dni powinien być.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
mckil
Enfant de troupe
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 13 czerwca 2008, 22:57
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: mckil »

Poczekam w takim wypadku ^^ . A z tych linków to jakoś nie mogę nic pobrać:(
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Forum Ścieżek chwały i strona już nie istnieją, za to cała zawartość oficjalnego forum Ścieżek znajduje się tutaj (połączyli się z nami z górą rok temu), więc jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości, pogrzeb głębiej w tym dziale, tam głębiej jest dużo bardzo wartościowych dyskusji o zasadach, taktyce itd. Do Andy'ego w drugiej połowie najbliższego tygodnia proponuję napisać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
dio0
Tambour
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 30 grudnia 2007, 16:56
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: dio0 »

mckil ja mam zasady u siebie na kompie więc jak podasz maila to mogę ci je wysłać
mckil
Enfant de troupe
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 13 czerwca 2008, 22:57
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: mckil »

oczywiście, że posiadam. mckil@o2.pl z góry dziękuje.
dio0
Tambour
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 30 grudnia 2007, 16:56
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: dio0 »

Teraz z kolei ja mam prośbę.
Może ma ktoś z was przetłumaczony tekst dodatkowych kart? Byłbym bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

O które dodatkowe karty dokładnie chodzi?
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
dio0
Tambour
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 30 grudnia 2007, 16:56
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: dio0 »

O karty Optional, bo Variant znalazłem w wątku " Karty Standart, Opcjonal i Variant ??"
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Dawne dzieje, już mi się te wszystkie karty mylą. Czy "opcjonalne" to np. Maude, Rosyjska kawaleria, Legion Czechosłowacki? Bo jeśli tak, to mam.
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
dio0
Tambour
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 30 grudnia 2007, 16:56
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: dio0 »

tak ^^ , to są dokładnie te
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Mam zatem nie tylko tłumaczenie tekstu z kart, ale po prostu polskie wersje tych kart autorstwa Dartha Stalina. Podesłałbym Ci mailem, ale Twój adres w podpisie nie otwiera się. Prosze o priva.
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
luki6688
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 11:56
Lokalizacja: Łódź

Post autor: luki6688 »

Witam

Po przeczytaniu prawie wszystkich postow o Sciezkach chwały postanowilem zaopatrzyc sie w ta gre.....jednak w zadnym sklepie internetowym gry niestety nie bylo....na allegro gra sie pojawila w komplecie z Sukcesorami Aleksandra Wielkiego (ale takze juz w aukcjach zakonczonych wiec nie wiem kiedy autor wystawilby ten zestaw ponownie szczegolnie ze jakiegos wielkiego zbytunie bylo ale). Odnalazlem post informujacy ze gra jeszcze w pazdzierniku znajdowala sie w ksiegarnii odkrywcy w łodzi....raczej z obowiazku niz z nadzieja ze po tak dlugim czasie gra jeszcze sie tam znajduje poszedlem do ksiegarni...i okazalo sie ze JEST. Szybciutko kupilem (75zl) i zadowolny wrocilem do domu. Myslalem ze jeszcze tylko zarejestruje sie na forum (i poprosze Andyego o swieza instrukcje bez bledow (bo tamta ma stwierdzilem to na podstawie erraty umieszczonej na forum)) i mo0ge rozpoczynac przygode. I znow pod gorke bo pomimo wielu prob nie moglem zarejestrowac sie na forum (nie dostawalem klucza zwrotnego). Po tygodniu juz tracac wszelka nadzieje wyslalem probnie list z konta pocztowego na inne....i list nie doszedl..a wiec cos nie talk z moja skrzynka!!!! Skorzystalem z drugiego konta i wreszcie sie udalo..zalogowalem sie!!! I tak zaczyna sie moja przygoda z sciezkami (jeszcze nir gralem bo czas bede mial dopiero w drugim tygodniu sierpnia ale na razie wydaje mi sie ze gra jest rewelacyjna). A i jesli mozna prosci Andyego o zaktualizowana instrukcje i ewentualnie dodatkowe karty to bylbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam

P.S na pewno podziele sie relacja z pierwszej rozgrywki (tak chociaz zeby ozywic dyskusje na temat sciezek) (
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ścieżki chwały”