[Sklep internetowy] Moi drodzy, absolutny hit :)

Forum grupy Los Diablos Polacos
Awatar użytkownika
Diablos Polacos
Appointé
Posty: 36
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:58
Lokalizacja: z Krainy Dobrych Gier
Kontakt:

Post autor: Diablos Polacos »

Informacja do wszystkich , którzy zamówili gry z wydawnictwa Avalanche Press:

Niestety z Avalanche Press przez parę miesięcy był ogromny kłopot, nie udzielali odpowiedzi na nasze maile, ale szczęśliwie kilka dni temu dostaliśmy odpowiedź, że zmieniali miejsce magazynu (czyżby kryzys?) i że nasza paczka będzie wysłana w najbliższych dniach jako pierwsza z oczekujących. Czekamy teraz na potwierdzenie wysyłki. Licząc od tego momentu za ok. 2-3 tyg. powinna być do odbioru na cle, zanim zawiadomienie z cła trafi do nas minie tydzień, plus kolejny tydzień na załatwienie formalności, odbiór paczki i wysyłka gier - czyli gry z Avalanche Press będą u Państwa za ok. 4.5-6 tygodni.

Bardzo serdecznie przepraszamy za taki długi okres oczekiwania, niezależny z resztą od nas. Sami nie mieliśmy pojęcia co się dzieje z Avalanche Press a nie chcieliśmy wprowadzać naszych klientów w błąd podając niesprawdzone informacje.

Pozdrawiamy,
Los Diablos Polacos.
Oficjalny dystrybutor gry Conflict of Heroes !
Awatar użytkownika
Diablos Polacos
Appointé
Posty: 36
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:58
Lokalizacja: z Krainy Dobrych Gier
Kontakt:

Post autor: Diablos Polacos »

Szanowni Państwo!

Przyszedł moment, by ogłosić, że grupa Diablos Polacos zmienia profil swojej działalności. Nadal będziemy obecni na rynku gier - ale w trochę inny niż dotychczas sposób. W niedługim czasie przedstawimy projekt, którym zajmujemy się od zeszłego roku.

Tym samym informujemy, że działalność naszego sklepu z grami, dostępnego pod adresem www.diablospolacos.com zostaje zawieszona do odwołania.

Kiedy otwieraliśmy go w listopadzie 2007 r., rynek strategicznych gier planszowych w kraju praktycznie nie istniał. Tylko jeden sklep miał szerszą ich ofertę, jednak dostępną po skrajnie zawyżonych cenach. Przez półtora roku naszej działalności "strategie" pojawiły się na półkach wielu sklepów a ich ceny znacznie spadły. Jest to w pewnej mierze nasze osiągnięcie, bo stało się tak w jakimś stopniu dzięki narzuconej przez nas wojnie cenowej. Ilość otrzymywanych zamówień podtrzymywała nas w przekonaniu, że nasza oferta (mimo jej głównej wady – czasu realizacji zakupów) jest dobra.

Z satysfakcją odnotowaliśmy, że rekomendowane przez nas gry znalazły szerokie grono odbiorców i pojawiły się w bardzo dostępnych cenach u naszej konkurencji. Największy polski sklep planszówkowy proponował grę 'Hannibal Rome vs Carthage' a potem "1960" czy "Twilight Struggle" w zaskakująco przystępnych cenach, zazwyczaj bardzo zbliżonych do naszych propozycji. Podobnie było w przypadku innych tytułów.

Jesteśmy również zadowoleni z naszej działalności edytorskiej. Koordynowaliśmy wydanie kilku instrukcji do najbardziej popularnych gier strategicznych i z dumą odnotowaliśmy pozytywne głosy na temat jakości naszej pracy.

W najbliższych dniach możecie się spodziewać wyprzedaży z naszego magazynu - będziecie mogli nabyć kilka doskonałych tytułów w bardzo okazyjnych cenach. Wszystkie dotychczas złożone zamówienia zostaną oczywiście zrealizowane. Dopiero po ich rozliczeniu sklep zostanie zamknięty.

Czas funkcjonowania naszego sklepu był dla nas bardzo interesującą przygodą i doświadczeniem, którego nie sposób nie docenić. Mamy nadzieję, że mimo różnego rodzaju opóźnień czy niedociągnięć z naszej strony, za które serdecznie jeszcze raz wszystkich przepraszamy - pozostawiamy rynek gier planszowych lepszym, niż go zastaliśmy. Uznajemy tym samym swoją misję za spełnioną.

Aby jednak konkurencja miała baczenie na ceny i ofertę, pozostawiamy sobie możliwość powrotu w najmniej spodziewanym momencie.

Życząc wielu udanych rozgrywek pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie i dziękujemy za współpracę!


Wszystkiego dobrego!


Los Diablos Polacos
Oficjalny dystrybutor gry Conflict of Heroes !
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Trochę szkoda i życzę szybkiego powrotu.
Jednak lepiej jak mamy więcej sklepów niż mniej. Wszystkim wychodzi to na dobre.
Mam nadzieję że to nie przez "kryzys", a precyzyjniej przez kursy walut.
Co ciekawe osobiście nigdy nie miałem problemu z czasem realizacji (a trochę tych zamówień było). To chyba kwestia tego co zamawiałem czy jak? ;) :D
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

W zasadzie podpisuję się pod zdaniem Arteusza, chociaż z usług sklepu nie korzystałem (ogólnie mało kupuję ostatnimi czasy, to bardziej stąd). Cieszę się, w imieniu całej ekipy, że mieliśmy okazję gościć grupę u nas na forum, i że działała tu okresami bardzo aktywnie. Ciekaw jestem bardzo dalszych planów i nie omieszkam o to kolegów zagadnąć, ale to już kanałami poza forumowymi. Jeśli zdecydujecie się na wydanie Voldemortowego "Potopu", myślę, że może być to ciekawa produkcja dla rynku planszówek w Polsce.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Post autor: Darth Stalin »

O kurde...
Macie może na stanie "Spartakusa" i "Unhappy King Richard"?
runnersan
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 998
Rejestracja: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 18:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Post autor: runnersan »

Tak, przymierzałem się do zakupów, przymierzałem, aż sklep zamknięto. Wielka szkoda... Rozumiem, że przychody nie były na zadowalającym poziomie?

Kiedy mozemy spodziewać się informacji o wyprzedaży?
Zapraszam do przeglądania...

http://wirtualnygeneral.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

O ile wiem ceny w Express zostaly obnizone i tylko te gry sa w tej chwili dostepne. Nie planujemy innych zamowien.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Diablos Polacos
Appointé
Posty: 36
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:58
Lokalizacja: z Krainy Dobrych Gier
Kontakt:

Post autor: Diablos Polacos »

Zapraszamy do wyprzedaży naszego magazynu - gry znajdziecie w zakładce Express Service :)
Oficjalny dystrybutor gry Conflict of Heroes !
Awatar użytkownika
farmer
Lieutenant
Posty: 534
Rejestracja: niedziela, 4 czerwca 2006, 12:47
Has thanked: 308 times
Been thanked: 74 times

Post autor: farmer »

Hej,
zamówiłem dzisiaj rano Successorów u Was.
Potem zauważyłem informację o zawieszeniu działaności sklepu...
Czy w związku z tym mam się nie spodziewać dostawy tej gry? :(

Czy zamówienia na produkty spoza listy wyprzedażowej mają szansę realizacji?

pozdrawiam,
farm
Chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Awatar użytkownika
Diablos Polacos
Appointé
Posty: 36
Rejestracja: środa, 17 września 2008, 21:58
Lokalizacja: z Krainy Dobrych Gier
Kontakt:

Post autor: Diablos Polacos »

farmer pisze:Hej,
zamówiłem dzisiaj rano Successorów u Was.
Potem zauważyłem informację o zawieszeniu działaności sklepu...
Czy w związku z tym mam się nie spodziewać dostawy tej gry? :(

Czy zamówienia na produkty spoza listy wyprzedażowej mają szansę realizacji?
Odpisalismy na Twojego maila.
Gry z magazynu sprzedajemy i wysylamy. Zawieszenie dzialalnosci polega przede wszystkim na zaprzestaniu skladania nowych zamowien u wydawcow.
Oficjalny dystrybutor gry Conflict of Heroes !
Zablokowany

Wróć do „Los Diablos Polacos”