Fallen Eagles, The U.S. Civil War, WL

PBEM, CB, ACTS, VASSAL i in.
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Fallen Eagles, The U.S. Civil War, WL

Post autor: pietia2014 »

Jak W temacie przy pomocy Vassala i PBEM. Może ktoś chętny?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 marca 2016, 13:04 przez pietia2014, łącznie zmieniany 1 raz.
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Re: Prawie w cokolwiek przez vassal

Post autor: pietia2014 »

Odświeżam i aktualizuję
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Prawie w cokolwiek przez vassal

Post autor: Raleen »

Pietia, myślałem, żeś Ty szczeciński, ale jak teraz zobaczyłem lokalizację skąd nadajesz, z wielką przyjemnością konstatuję, żeś Ty nasz, mazowiecki :D .

PS. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Re: Prawie w cokolwiek przez vassal

Post autor: pietia2014 »

Ciekawe skąd ten pomysł ze Szczecinem i czym charakteryzuje się "szczecińskość" według Ciebie Raleen. Czyżby chodziło o to, że miałem podobne zdanie do Clowna w którejś dyskusji?
To może zagrasz ze mną skoro wasz jestem?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Prawie w cokolwiek przez vassal

Post autor: Raleen »

Żartowałem sobie oczywiście, nie podejrzewaj mnie o jakieś złe myśli :). Myśl o "szczecińskości" wzięła się stąd, że wspominał któryś z Was, że graliście, więc bezwiednie założyłem, że face to face, a że Cezary jest ze Szczecina to wydawało mi się, że Ty też. Ja jeśli chodzi o vassala generalnie odpadam niestety. Nie darzyłem nigdy tego medium sympatią, prawdę mówiąc nie opanowałem go, to też z tego względu, że tak naprawdę nie było mi potrzebne. Rozumiem oczywiście, że jest ono przydatne i potrzebne. Może się jeszcze przekonam. Gdyby oczywiście była jakaś okazja ftf zagrać z Tobą - chętnie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Re: Fallen Eagles, The U.S. Civil War, WL

Post autor: pietia2014 »

Zmiana tematu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki w sieci”