XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Lukasz79
Sergent
Posty: 104
Rejestracja: sobota, 4 lutego 2006, 16:48

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Lukasz79 »

Panowie,

Aby unknac chaosu organizacyjnego proponuje rezerwowac miejsca noclegowe w PTTKu przeze mnie. Wszystkie zgloszenia bede przekazywal na biezaco oraz potwierdzal.
Ponizej moj nr konta:
PKO BP: 79 1020 4274 0000 1702 0071 4246

Do kwoty za nocleg prosze o wplate 20 zl kosztow organizacyjnych jezeli zostajesz 2 noce, badz 10 zl jezeli rozerwujesz na 1 noc.

Chcialbym przypomniec, ze nie ma obowiazku nocowania w PTTK, wiec kazdy jest panem wlasnego noclegu :)
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Samuel »

Zamówiłem nocleg (nie w PTTK, Sroga Pani na portierni zawsze może mnie po prostu uznać za biorącego udział w konwencie Przemyślanina :) ), będę na 90%, powinno się wyjaśnić 22 marca, wówczas ostateczne potwierdzenie i wpłata.
Awatar użytkownika
Wally
Sergent-Major
Posty: 180
Rejestracja: środa, 4 lutego 2015, 13:26
Lokalizacja: Kraków/Szczucin
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Wally »

O której w piątek pojawia się ktoś do grania?
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Samuel »

Potwierdzam przyjazd do Przemyśla. Będę nocował tu już od czwartku z tym, że w planie mam odwiedzenie Znajomych w pobliskim Dubiecku, prawdopodobnie w piątek przed południem. Tym niemniej do rozgrywek będę gotowy od momentu, kiedy Łukasz zdecyduje się otworzyć świetlicę w Schronisku. Za świetlicę uiszczę opłatę niezwłocznie, sam śpię o parę kroków od Schroniska. ;)
Proponuję zacząć umawiać się na rozgrywki, żebym wiedział, co mam zabrać. Pojemność mojego bagażu to maksimum 1-2 gry, jednak Wally w szlachetności swojej zgodził się zabrać do samochodu kilka dalszych moich pudełek. :)
Królik
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 20 października 2009, 12:55
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Królik »

Samuelu cieszy, że problemy zdrowotne przynajmniej w jakiejś części za Tobą :)
Napisz co możesz wziąć to będzie łatwiej odnieść się do Twojej propozycji.
Ja wezmę Star Wars Rebellion, Fields od Despair, Twilight Struggle i Hands in the Sea.
Czy mam brać fillery (Tajniacy itp.)? Planujemy rozgrywkę w kobyłkę typu HIS czy odpoczywamy jeszcze?
Prosiłbym o wzięcie i uwzględnienie mnie przy Pax Penesansie, ewentualnie jakimkolwiek innym Paxie gdyby był grany z tłumaczeniem reguł (znam tylko Renesans).
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Samuel »

Proszę tylko, by w zamieszaniu obaj Właściciele nie zrezygnowali z HitS ;) To moja główna zaleglość z krakowskiego konwentu. Jeśli chodzi o moje gry, to na pewno mogę wziąć "Pax Pamir" i NPwS (wątpię, by do tej pory doszedł prequel do tej ostatniej gry), myślałbym też o "Sekigaharze", "Gothic Invasion", "Labiryncie", "1989"; jeśli miałbym wziąć coś ze swoich gier to musiałbym się wcześniej przygotować (np. wybierając się na konwent zarejestrowałem brak armii osmańskiej w "Krecich Wojnach" :) ). QG 1914 też posiadam, jeśli nie dojedzie egzemplarz stołeczny, mogę wziąć królewsko-stołeczny. :)
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Raubritter »

Kpt. Bomba pisze:A może ktoś zabrać QG:1914? (..) I prośba do Michała o zabranie Zdobywców Italii.
Wezmę obie wymienione.
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Leliwa »

Królik pisze: Czy mam brać fillery (Tajniacy itp.)? Planujemy rozgrywkę w kobyłkę typu HIS czy odpoczywamy jeszcze?
Kuźmy się zapowiadali, a z nimi ta zabawa jest najzabawniejsza, więc Tajniacy koniecznie. Ewentualnie Igor przywiezie Francuskich Wiarusów mających podobny czas trwania.
Ja myślę, że na tych manewrach HIS będzie musiał ustąpić bezwzględnie pierwszeństwa QG 1914 i ja zapewne też nie uniknę uczestnictwa w tej grze.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Samuel »

Zgłaszam się oczywiście do QG 1914, ponadto HitS oraz "Zdobywców Italii". Chętnie powtórzyłbym zeszłoroczne doświadczenie z "Churchillem". Jeśli prequel do NPwS dojdzie do tego czasu, miałbym nadzieję na znalezienie partnera. Poza tym nie mam jakichś bardzo sprecyzowanych marzeń na ten pobyt. :)
Awatar użytkownika
Wally
Sergent-Major
Posty: 180
Rejestracja: środa, 4 lutego 2015, 13:26
Lokalizacja: Kraków/Szczucin
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Wally »

Wiem że granie bez kart jest démodé ale może znalazłby się chętny na Red Poppies: Ypres lub Serbien muss Sterbien?
Mogę też zabrać Red Winter, East Fronta drugiego, Ryszarda trzeciego i Bouvines. A gdyby ktoś poszukiwał przeciwnika do Fields of Despair to chętnie poznam to cudo.
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Samuel »

Już wiem, że dzięki życzliwości Konrada i Igora dotrze do Przemyśla 9YW czyli prequel do NPwS. Bardzo chciałbym wypróbować swój nowy nabytek, który zresztą podobno daje się połączyć z NPwS w jedną kampanię. Czy byłby ktoś chętny do tej gry? :)
Drugie pytanie - wciąż z Wallym przymierzamy się do "Pursuit of Glory". Zagramy raczej w Krakowie niż wyjazdowo, jednak z chęcią odświeżyłbym ten tytuł w Przemyślu, gdyby ktoś z jego wielbicieli zechciał mnie pouczyć o wyższości Kongresowej szkoły taktycznej nad galicyjską ;) .
Podsumowując ten i poprzednie posty, mógłbym dostarczyć następujące tytuły: "Pursuit of Glory", 9YW, NPwS, "Sekigahara", "1989", "Labirynt", "The Gothic Invasion", "Pax Pamir", myślę też o którejś z własnej produkcji bitew napoleońskich. Czy jest ktoś zainteresowany którymś tytułem z tej listy, a może innym, znajdującym się w moim posiadaniu? Zakładam, że QG 1914 będzie dostarczone, podobnie jak HitS i "Zdobywcy Italii", bo te tytuły są z kolei moimi priorytetami. Nieśmiało uśmiechałbym się też o "Churchilla", ale jeśli Koledzy robią sobie przerwę od tej gry, nie będę się narzucał. :)
Królik
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 20 października 2009, 12:55
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Królik »

Wezmę i Churchilla (szykuje mi się zakup nowej większej torby na to wszystko co planuję zabrać) ;) ale czy zagram to wyjdzie w praniu - jak to w Przemyślu będziemy umawiać się na bieżąco żeby nikt nie został sam sobie pozostawiony.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Samuel »

Tak też myślę, pytam raczej pod kątem, co wziąć, ale szczegółowy program rozgrywek ustalimy na miejscu. Jak rok temu :)
Jacek II Nowy
Caporal
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek, 22 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Szczucin

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Jacek II Nowy »

To wy tam jedziecie grać? Człowieka braknie na 2-3 spotkania i już schodzicie na psy...
"Naprzód psy! Chcecie żyć wiecznie?!"
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: XII Przemyskie Manewry Strategów (7-9 kwietnia 2017)

Post autor: Raubritter »

Jakie psy? Teraz się na kota schodzi.
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”