AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.

Czy jesteś za wydłużeniem następnych edycji AgroWaru o czwartek (wiąże się ze wzrostem ceny)

1. Tak
12
75%
2. Nie
4
25%
 
Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: maciunia »

Koledzy, po podliczeniu wpłat przez naszego gospodarza informuję, że zostało 10 miejsc wolnych.
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Leliwa »

hamilkar1978 pisze:Ja też się pojawię, choć z góry uprzedzam że bardziej mnie interesuje upojna noc nad planszą niż spanie... Mała prośba do graczy z Krakowa, którzy się wybierają o kontakt, może zorganizujemy jakiś transport.
No a poza tym proponuję już się deklarować co kto zamierza wziąć i umawiać się. Wiem że jeszcze 2 miesiące zostały, ale lepiej ruszyć temat za wcześnie niż wcale...
Ze swej strony proponuję rewanż. Ponieważ była to Wojna Waszyngtona, to rewanż możemy zrobić na Hannibalu RvC. Kolejna gra innego autora w podobnym systemie ale już bardziej zaawansowana. Zapewne jeszcze się nie doczekamy na nową edycję Hannibal&Hamilkar więc przywiozę swoją starszą.
Ostatnio zmieniony środa, 5 lipca 2017, 13:24 przez Leliwa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Leliwa »

maciunia pisze:Koledzy, po podliczeniu wpłat przez naszego gospodarza informuję, że zostało 10 miejsc wolnych.
A nie można by liczyć na jakiegoś majla potwierdzającego wpłatę. Bo co jak ktoś omyłkowo cyfry przestawi?
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Silver »

Jeszcze nie jestem zdecydowany na przyjazd.
Czy ktoś zechciałby spędzić więcej czasu przy któryś z gier które mogę zabrać z sobą i znam: Caesar Great battles of Julius Caesar, Conflict of Heroes (Guadalcanal, Price of Honour, Awakening the bear), Crown of roses, Democracy under siege, Fire in the sky, Fires of Midway, France40, Holy roman empire , Iron&Oak, Kircholm 1605, Kutuzov, Middle earth quest, Normandy44, Onward Christian Soldiers, Smuta, Sword of Rome, Tannenberg 1914, Wiedeń 1683, Ukraine43.
Pytam też z tego powodu bo być może musiałbym wcześniej się do rozgrywki przygotować, by nie tracić czasu na to na miejscu.
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: maciunia »

Sylwek, ja w sumie nieśmiało na Kutuzova się piszę. Nie wiem jak jeszcze z czasem u mnie, bo umówiłem się na Partizana, no i planuję mocno poogrywać nowego Pattona i Warpath.
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Leliwa »

Silver pisze:Jeszcze nie jestem zdecydowany na przyjazd.
Czy ktoś zechciałby spędzić więcej czasu przy któryś z gier które mogę zabrać z sobą i znam: Caesar Great battles of Julius Caesar, Conflict of Heroes (Guadalcanal, Price of Honour, Awakening the bear), Crown of roses, Democracy under siege, Fire in the sky, Fires of Midway, France40, Holy roman empire , Iron&Oak, Kircholm 1605, Kutuzov, Middle earth quest, Normandy44, Onward Christian Soldiers, Smuta, Sword of Rome, Tannenberg 1914, Wiedeń 1683, Ukraine43.
Pytam też z tego powodu bo być może musiałbym wcześniej się do rozgrywki przygotować, by nie tracić czasu na to na miejscu.
Z tej całej gromady do mnie przemawiają najbardziej Wiedeń i Miecz Rzymu.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Silver »

Wiedeń może trwać o wiele dłużej niż opowieść o cywilizacjach na Półwyspie Apenińskim.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Samuel »

Wpłaty dokonałem, mam nadzieję, że się załapię. :) Jak na razie, na pierwszym miejscu stawiam "Time of Crisis" i "Peryklesa", z gier Silverowych najbardziej chętny byłbym na "Swords of Rome". Może przywiozę jakieś własne, krakowskie produkty (jeśli chodzi o gry, jeśli o alkohol, może Koledzy udostępnią mi jakąś zacną nalewkę do degustacji w gronie strategów :) ). Ponadto zamierzam spędzić czas nie tylko na grach, ale ogólnie zdrowo, zgodnie z lekarskimi wskazaniami (umiarkowanie ruch, alkohol etc. ;) ).
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Leliwa »

Samuel pisze:Wpłaty dokonałem, mam nadzieję, że się załapię. :) Jak na razie, na pierwszym miejscu stawiam "Time of Crisis" i "Peryklesa", z gier Silverowych najbardziej chętny byłbym na "Swords of Rome". Może przywiozę jakieś własne, krakowskie produkty (jeśli chodzi o gry, jeśli o alkohol, może Koledzy udostępnią mi jakąś zacną nalewkę do degustacji w gronie strategów :) ). Ponadto zamierzam spędzić czas nie tylko na grach, ale ogólnie zdrowo, zgodnie z lekarskimi wskazaniami (umiarkowanie ruch, alkohol etc. ;) ).
Tak jak nikt drewna do lasu nie wozi, tak raczej alkoholi do Brańszczyka nikt nie zabiera. Są na miejscu.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Samuel »

Tym lepiej, przyjadę z lżejszą walizką a wyjadę z cięższą głową. :)
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Bambrough »

Samuel pisze:Wpłaty dokonałem, mam nadzieję, że się załapię. :) Jak na razie, na pierwszym miejscu stawiam "Time of Crisis" i "Peryklesa", z gier Silverowych najbardziej chętny byłbym na "Swords of Rome". Może przywiozę jakieś własne, krakowskie produkty (jeśli chodzi o gry, jeśli o alkohol, może Koledzy udostępnią mi jakąś zacną nalewkę do degustacji w gronie strategów :) ). Ponadto zamierzam spędzić czas nie tylko na grach, ale ogólnie zdrowo, zgodnie z lekarskimi wskazaniami (umiarkowanie ruch, alkohol etc. ;) ).
No to na pewno spróbujemy odpalić Pax Pamir. A czy zabierać samoróbkę John Company?
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: maciunia »

Samuelu, z tą krakowską nalewką to bardzo dobry pomysł. Las lasem, ale bardzo chętnie spróbujemy...
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Bambrough »

ToC w sensie Time of Crisis czy Triumph of Chaos bo ta druga to raczej dla 2?
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Samuel »

Nie żebym wierzył w jakieś gusła, ale rozgrywka w "Triumph of Chaos" akurat pod Wyszkowem to jak wywoływanie czerwonego wilka... :D
Natomiast na "Pax Pamir" oczywiście reflektuję, z dodatkiem lub bez. O Tobie, Bambrough, myślę też oczywiście w kontekście "Peryklesa". :)
Co zaś do "Time of Crisis" to gotów jestem zagrać nawet w dwie osoby, jeśli więcej chętnych się nie znajdzie, choć oczywiście w czwórkę byłoby najlepiej. :)
Maciunia - zapytam znajomych producentów nalewek (uboczna działalność starożytników krakowskich) czy aby nie mają jakiegoś ciekawego produktu na podorędziu ;)
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 1-3 września 2017)

Post autor: Bambrough »

Nie wiem czy w przypadku Triumph of Chaos nie warto poczekac na nową, poprawiona edycję. Natomiast wielce prawdopodobne, że na Agro War dojedzie już Illusions of Glory.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”