Rozgrywki w Toruniu i Bydgoszczy

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
wujaw
Général de Brigade
Posty: 2075
Rejestracja: sobota, 11 marca 2006, 11:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: wujaw »

Tak, ale chodzi o klasyczne planszówki.Jest reportaż na stronie Empiku.
Zeka

Post autor: Zeka »

alensztajner pisze:
Zeka pisze:Dzisiaj się dowiedziałem, że Empik na Szerokiej organizuje w czwartki (od godziny 16) pokazy gier planszowych.
Czy to pewna informacja i gdzie (piętro - bo chyba nie na parterze)?
Pewna - przed wejściem do Empiku stoi tablica z informacjami co się w nim będzie dziać. Niestety nie napisali, na którym piętrze będzie można się przyjrzeć pokazowi.
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

To co Milosz idziemy w czwartek? :)
Legiony i ja mamy się dobrze.
Zeka

Post autor: Zeka »

Oczywiście :) Spotkamy się pod Empikiem?
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Jasne. Z tego co widać na zdjęciach, przeważają rodzinne gry z całymi familiami, a grają chyba na 1 piętrze w księgarni.
Legiony i ja mamy się dobrze.
JAskier
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 08:25

Post autor: JAskier »

hehe, te spotkania to ja prowadziłem ^^ Zapraszam serdecznie graczy strategicznych do rozmów na temat nowego, klubowego sezonu, który rozpocznie się od września: www.planszowanie.darmowefora.pl Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, mamy swoją salkę i spokojnie się pomieścimy. Mogę już tu nie zajrzeć przez jakiś czas, także wszelkich planszowych graczy toruńskich chętnych do regularnego spotykania się zapraszam na nasze forum.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43340
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja ze swojej strony proponuję częściej nas odwiedzać, jesteśmy na dziś dzień, obiektywnie rzecz biorąc, największym forum o planszowych grach strategicznych, a przy tym jednym z nielicznych. Środowisko to nie jest duże i trudno Ci będzie je zbierać indywidualnie. Widać to zresztą już po aktywności wątków na forum klubowym, do którego link dałeś.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zeka

Post autor: Zeka »

Miło, że pojawiło się coś takiego :) Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy się spotkali coś rozegrać. Tylko mi jeszcze powiedz czy gracie również w gry wojenne?
JAskier
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 08:25

Post autor: JAskier »

Zeka pisze:Miło, że pojawiło się coś takiego :) Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy się spotkali coś rozegrać. Tylko mi jeszcze powiedz czy gracie również w gry wojenne?
Pojawiło? ^^ Działamy już ponad rok... Na naszym forum będziemy ustalali dokładnie terminy spotkań i skład klubowiczów, także zapraszam do decydowania, i debatowania w tych ważnych kwestiach na naszym forum. Jakby co, oficjalny blog klubu to www.planszowanie.blogspot.com
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43340
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

No tak, fajnie, że działacie, ale jak na razie to żadnych gier strategicznych tam nie widać, a jedyną osobą aktywną na tym forum jesteś tak naprawdę Ty :) . Pamiętam też, że kiedyś rejestrowałem się już na jakimś forum, które prowadziłeś (to jest już kolejne, drugie albo trzecie) i tamto jak rozumiem padło, bo żadnych wpisów swoich na tym nie znalazłem?
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
JAskier
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 11 lutego 2007, 08:25

Post autor: JAskier »

:cool: Cóż za uszczypliwe poczucie humoru :cool: . Poprzednie forum klubowe padło bo padł darmowy hosting, który zresztą od dawna się psuł. Na forum rzeczywiście aktywny jestem tylko ja i kCK, mimo to kilku klubowiczów przegląda wpisy. Jednak prawda jest taka, że rzeczywiście nie jest kolorowo, dlatego staram się zebrać świeżą krew.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43340
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Rzecz w tym, że to nie do końca moje poczucie humoru :) . Próbowałem tylko zasugerować, ewentualnie oczywiście, jakąś modyfikację sposobów działania, ale oczywiście każdy sam decyduje o swojej działalności. Natomiast nie była z pewnością moim zamiarem żadna uszczypliwość pod Twoim adresem.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gracz_82
Adjudant
Posty: 212
Rejestracja: sobota, 11 lutego 2017, 20:52
Been thanked: 57 times

Re: Rozgrywki w Toruniu i Bydgoszczy

Post autor: Gracz_82 »

Hey, jestem z Torunia szukam graczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”