Problemy techniczne i inne takie

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jarek pisze:Czy wyświetlają wam się banery reklamowe na dole forum, SiS i Wojennej? Bo mi nie, jest tylko ramka.
Apj miał to ponaprawiać, podobnie jak to doładowujące się forum, ale idzie mu jak zwykle...

Ja sam nic na to nie poradzę w tej chwili, bo z panelu forum nie da się tego naprawiać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Czy zegary forumowe są na właściwych godzinach? Ostatnio wysyłając posta zauważyłem zupełnie inną godzinę niż u siebie - może u siebie mam coś źle ustawione ? o_O
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez wizun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jest godzina różnicy, ale jak przyjdzie czas zimowy, powinno być ok ;) .

Co ciekawe bez zalogowania godziny wyświetlają się zgodnie z obecnym czasem.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Marcon
Podporucznik
Posty: 375
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2009, 20:15
Lokalizacja: Wieliczka
Been thanked: 2 times

Post autor: Marcon »

Godzinę można zawsze zmienić w profilu :P
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Tak wiem - wydawało mi, że przesunięcia są w minutach - a jednak o pełną godzinie - jest ok :)
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

Bardzo czesto wywala sięformu, mam błękitny ekran z takimi tekstami:

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php on line 250

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php:250) in /home/content/89/6578989/html/strategie/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php:250) in /home/content/89/6578989/html/strategie/includes/sessions.php on line 547
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Nie Ty jeden.
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

Nie pocieszyłeś mnie :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

apj miał naprawić, ale jak widać tak schodzi i trudno mi się tu za niego tłumaczyć. To jest cały czas to samo i mają to wszyscy. Jedyna rada: trzeba cofnąć a do tego przed wysłaniem zastopować doładowywanie się forum. Wtedy zawsze przechodzi.

Do konwentu Pola chwały i w związku z rocznicą forum, nie chciałem już tych spraw ruszać, trochę nie było kiedy. Teraz trzeba się już będzie za to zabrać, ale jakby co zapraszam na priv (albo lepiej maila), zwłaszcza moderatorów i osoby wspierające forum finansowo.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

Jarek pisze:Bardzo czesto wywala sięformu, mam błękitny ekran z takimi tekstami:

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php on line 250

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php:250) in /home/content/89/6578989/html/strategie/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/content/89/6578989/html/strategie/common.php:250) in /home/content/89/6578989/html/strategie/includes/sessions.php on line 547
Naciskam "odśwież bieżącą stronę" i po sprawie...
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez maly_kapral, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

No ja tez, ale chyba warto przypomnieć od czasu do czasu, że jakieś problemy, mniej lub bardziej upierdliwe występują.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Proponuję przypominać apj na maila, może będą większe efekty.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Na serwerze coś się popsuło. Problem z wczytywaniem kodu php. Na szczegółach się nie znam.

Tyle w każdym razie wynika z komunikatu, który się wyświetlał.

Dokładnie ten sam problem miało wiele innych witryn zlokalizowanych tam gdzie my.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

A oto sylwestrowa przygoda:
Obrazek



w Shoucie było jakieś spięcie i otworzyło się drugie forum.
Forum w forum.
Co ciekawe działa !
Mogę w nim nawigować, pisać i czytać posty w wersji mini :P
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

AWu, nie pij już tej nocy! :P
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”