Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację kolana

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Daniel
Stabsfeldwebel
Posty: 313
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2009, 17:15
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 26 times
Been thanked: 13 times

Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację kolana

Post autor: Daniel »

Szanowni użytkownicy Forum Strategie zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Od urodzenia cierpię na Mózgowe Porażenie Dziecięce niedowład czterokończynowy.
Lewa strona mojego ciała jest w znacznym stopniu sparaliżowana nie mogę wyprostować lewej ręki, która jest praktycznie bezwładna . Lewa noga ma bardzo słabą strukturę mięśniowa i wystarczy lekki uraz, który potrafi mnie na bardzo długi okres czasu unieruchomić.
Pomimo swojej choroby i ograniczeń z niej wynikających, staram się żyć jak zdrowi rówieśnicy. Jestem studentem III roku prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Rozwijam tez cały czas swoje pasje i zainteresowania, na które składają się m.in historia i gry planszowe.
W 2017 roku uległem wypadkowi, w wyniku, którego doznałem poważnego uszkodzenia kolana.
Uszkodzeniu uległy między innymi łękotka, którą trzeba będzie zszyć, więzadła poboczne, więzadło krzyżowe przednie, przyczep mięśnia czteroogłowego uda, które muszą zostać poddane rekonstrukcji. Ciało Hoffy w kolanie musi zostać usunięte. Wypadek, któremu uległem spowodował to, że i tak utrudnione poruszanie się, którego doświadczam na co dzień stało się praktycznie niemożliwe. Stan poprzedniej sprawności może mi przywrócić operacja kolana, która będzie polegać na odbudowie uszkodzonych części kolana lub ich wycięciu i zastąpieniu implantami z tworzyw sztucznych.
W chwili obecnej zbieram pieniądze na operację, która pozwoli mi wrócić do stanu sprzed wypadku i normalnie funkcjonować.

Jeśli ktoś z Was zechciałby mi pomóc będę niezmiernie wdzięczny.

Można to uczynić na trzy sposoby:

Ofiarując 1% podatku na moją rzecz przy najbliższym wypełnianiu formularza PIT:

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8411 Łukaczyk Daniel Jan

Wpłacając darowiznę w dowolnej kwocie na konto fundacji :

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
8411 Łukaczyk Daniel Jan darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

-Darowizna ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24 :
https://dzieciom.pl/podopieczni/8411
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację kolana

Post autor: Raleen »

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, potwierdzam autentyczność tego ogłoszenia.
Daniel był u nas na Polach Chwały 1,5 roku temu i być może niektórzy go już kojarzą.
Zachęcam do pomocy. Jest okazja zrobić coś konkretnego dla kogoś z naszej społeczności.

Przyklejam jako ogłoszenie do końca kwietnia, potem będzie wisiało przyklejone w dziale administracji.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Daniel
Stabsfeldwebel
Posty: 313
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2009, 17:15
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 26 times
Been thanked: 13 times

Re: Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację kolana

Post autor: Daniel »

Witam,
Chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom. Dzięki Waszej pomocy udało mi się uzbierać pieniądze na operację kolana, która odbędzie się 23 października 2019 roku w Szpitalu NTM w Rudnej Małej. Dzięki niej jest szansa, że odzyskam sprawność poruszania się po procesie kilkumiesięcznej rehabilitacji.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację kolana

Post autor: Raleen »

Danielu, dobrze, że choć trochę mogliśmy pomóc.

Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało i żebyś w pełni wrócił do zdrowia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Daniel
Stabsfeldwebel
Posty: 313
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2009, 17:15
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 26 times
Been thanked: 13 times

Re: Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację kolana

Post autor: Daniel »

Szanowni użytkownicy Forum Strategie.
Moje schorzenie wymaga stałej rehabilitacji, co generuje koszty na poziomie około 200 zł na tydzień rehabilitacji .
Jeżeli chcecie Państwo mnie wesprzeć, proszę o przekazanie na moją rzecz 1% podatku dochodowego. Aby tego dokonać, trzeba w zeznaniu podatkowym uzupełnić rubryki ”KRS” oraz „Cel szczegółowy”. W rubryce ”KRS” należy wpisać:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8411 Łukaczyk Daniel Jan
Awatar użytkownika
Daniel
Stabsfeldwebel
Posty: 313
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2009, 17:15
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 26 times
Been thanked: 13 times

Re: Prośba o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację kolana

Post autor: Daniel »

Szanowni użytkownicy Forum Strategie,

W dalszym ciągu walczę ze swoją chorobą, żeby w móc w samodzielnie egzystować wymagam stałej rehabilitacji.
Żeby nie być gołosłownym zamieszczam zdjęcie z panelu rozliczeń, których dokonuje z Fundacją za rehabilitację.
Bedę niezmiernie wdzięczny, jeśli ktoś z Was Formowicze zechce mi podarować 1 % swojego podatku :) .

Obrazek

Żeby podarować na moją rzecz 1% podatku należy:
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8411 Łukaczyk Daniel Jan
W zeznaniu podatkowym zaznaczenie pola wyrażam zgodę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”