Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: Raleen »

Obrazek

Wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Wielu przeżyć duchowych. Udanych prezentów pod choinką, wśród których mamy nadzieję nie zabraknie tych bliskich naszemu hobby. Niech te Święta przyniosą Wam wiele radości, ciepła i będą dla Was oraz dla Waszych rodzin wyjątkowe. Życzymy Wam również wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku 2024.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10585
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2103 times
Been thanked: 2831 times

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Takoż i Sławek życzy radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
SeeM
Adjudant
Posty: 216
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2012, 13:55
Has thanked: 44 times
Been thanked: 40 times

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: SeeM »

Raleen pisze: sobota, 23 grudnia 2023, 09:02wśród których mamy nadzieję nie zabraknie tych bliskich naszemu hobby
Dostajesz gry pod choinkę? Dziękuję i wzajemnie. Życzę każdemu spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, przetarcia kurzu z jakiegoś pudełka i relaksu przy dobrej partii. Nawet, jeżeli solowej.
Awatar użytkownika
stary gracz
Adjudant-Major
Posty: 325
Rejestracja: środa, 18 lutego 2015, 10:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 93 times

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: stary gracz »

Życzę Wam, abyście w te Święta Bożego Narodzenia umieli myśleć strategicznie i nie przegrali walki z 12 potrawami. Żeby na Waszych stołach znalazło się również miejsce na planszówkę, w którą zagracie w rodzinnym gronie. A jeśli do Waszych drzwi zapuka nieznajomy, wpuście go, mimo tego że gra w TiSy.

Wesołych Świąt
Awatar użytkownika
brathac
Colonel en second
Posty: 1469
Rejestracja: wtorek, 17 października 2006, 12:19
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 62 times
Been thanked: 113 times
Kontakt:

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: brathac »

Wesołych Szczodrych Godów!!
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10585
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2103 times
Been thanked: 2831 times

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Radości z narodzenia Jeszui, syna Miriam, którego ok. Miliard ludzi czci jako tego, który pokonał śmierć, przełamując ciemność ludzkich świństw.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
ManganMan
Tambour
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 21 czerwca 2019, 18:32
Lokalizacja: Pomorskie
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: ManganMan »

Wszystkiego dobrego, pomyślności i zdrowia. :)
Wówczas decyzja wydawała się właściwa, ale głowę miałem strasznie zmęczoną. I można było mój ówczesny sąd określić jako sąd wyczerpania. Nie czułem zmęczenia, ale znajdując się pod wielkim napięciem i będąc bez snu przez trzy dni i noce, byłem wyczerpany, zarówno fizycznie jak i duchowo.
M. Ito & R. Pinneau, The end of the Imperial Japanese Navy
Awatar użytkownika
Ritter
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2021, 22:33
Has thanked: 121 times
Been thanked: 94 times

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: Ritter »

Zdrowia, spokoju oraz samych wspaniałości ! :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: Raleen »

SeeM pisze: sobota, 23 grudnia 2023, 11:39
Raleen pisze: sobota, 23 grudnia 2023, 09:02wśród których mamy nadzieję nie zabraknie tych bliskich naszemu hobby
Dostajesz gry pod choinkę? Dziękuję i wzajemnie. Życzę każdemu spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, przetarcia kurzu z jakiegoś pudełka i relaksu przy dobrej partii. Nawet, jeżeli solowej.
Czasami dostaję, chociaż nie za często. W tym roku nie dostałem, ale może to i lepiej, bo i tak jeszcze parę czeka na ogranie, a poza tym z jakością gier bywa różnie teraz i nie tak łatwo mnie zadowolić w tym temacie ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10585
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2103 times
Been thanked: 2831 times

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Ja myślałem i doszedłem do wniosku, że szkoda pieniędzy na coś, w co może zagram, może nie.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
adalbert
Général de Brigade
Posty: 2075
Rejestracja: czwartek, 17 kwietnia 2008, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 90 times
Been thanked: 196 times

Re: Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Post autor: adalbert »

Życzę radosnych i rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”