[Warszawa] Wspólne granie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: RAJ »

Paradox to ciemna nora z kiepskimi stołami...
K20 jest dobrze oświetlony a 20zł od głowy wydane na napoje i przekąski to nie jest majątek. I jest bliżej metra.
W obu trzeba zrobić rezerwację.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

Wysłałem sporo smsów do różnych graczy i dałem kontakt na forum i na FB i był pewien odzew lecz do tej pory nikt konkretnie się nie zadeklarował. A może ktoś chętny na nowego Simonitcha bo zrobiłem przedpremierowo Salerno43?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Raleen »

Umawianie się ze wszystkimi naraz idzie jak zwykle... ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Raleen »

Umawiamy się indywidualnie, przy czym jak to nieraz bywa w praktyce, najlepiej sprawdzają się kanały prywatne.

Niezależnie od powyższego z mojej strony: mam kilka nowych gier do ogrania i chętnie zagram, także z osobami nowymi. Oczywiście głównie wchodzą w grę weekendy. Miejsce do grania się znajdzie. Gdyby ktoś był chętny na zagranie w którąś z moich gier (Ostrołęka 26 maja 1831, Iganie 1831, Ostrołęka 16 lutego 1807), również zapraszam.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

A może teraz w wakacje ktoś miewa czas w tygodniu od rana?
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

Jeśli ktoś chciałby zagrać w HISa to jest okazja umówić się na darmowym cyklicznym minikonwencie w domu kultury w warszawskim Wawrze:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1407500764
Już próbował umówić się nie raz lecz nie udało się zebrać 6 chętnych.
Teraz będzie okazja 24 września.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

Znów jest okazja w HISa w sobotę 28 stycznia. Pewnie znów nie wypali; czy ta gra odstrasza czy miejsce niedogodne?
Awatar użytkownika
Cesarz
Caporal
Posty: 73
Rejestracja: sobota, 25 stycznia 2020, 21:19
Has thanked: 39 times
Been thanked: 45 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Cesarz »

Jeśli brakowałoby kogoś do rozgrywki w HISa to chętnie bym dołączył, jeśli nadal aktualne.
"Stu marnych żołnierzy znaczy mniej niż dwudziestu wyborowych, zjedzą zaś oni pięć razy więcej"

Maksyma generała Bonapartego, o której (na swoje nieszczęście) zapomniał cesarz Napoleon I
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

No niestety umawiali się na arkuszu już dawno i teraz zrezygnowali na rzecz innych gier; za późno zareagowaliśmy
Zawsze umawiają się na:
https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=77681
i tam jest arkusz w którym są poszczególne spotkania
W razie czego ja mam samoróbkę także i tej gry wzbogaconą o karty i elementy z najnowszego wydania
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Raleen »

Przecież możemy się we własnym gronie umówić np. w Paradox Cafe w któryś weekend.
Nie wspominając już o tym, że możecie się umówić na kolejne spotkanie w ramach klubu Strategos :).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

No to mam nadzieję na rozgrywkę ale czekaj tatka latka, jakoś na forum nikt niestety nie jest skory proponować.
Awatar użytkownika
Cesarz
Caporal
Posty: 73
Rejestracja: sobota, 25 stycznia 2020, 21:19
Has thanked: 39 times
Been thanked: 45 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Cesarz »

Ja ze swej strony byłbym jak najbardziej chętny, zwłaszcza że czuję pewnien niedosyt po ostatniej rozgrywce w HISa na Strategosie.
Wiem, że trochę mało czasu do soboty, ale macie kogoś jeszcze chętnego? Ja mogę...
"Stu marnych żołnierzy znaczy mniej niż dwudziestu wyborowych, zjedzą zaś oni pięć razy więcej"

Maksyma generała Bonapartego, o której (na swoje nieszczęście) zapomniał cesarz Napoleon I
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Raleen »

Sylwek, bo mało kto ma tyle czasu na granie co Ty :D . Co do tej soboty, to myślę, że jest za późno, na taką grę 6-osobową trzeba się z pewnym wyprzedzeniem umówić. Najbliższy możliwy termin to przyszły weekend. Potem po drodze do Strategosa jest jeszcze jeden.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: Silver »

Teraz w Wawrze spotkanie całodzienne 25 marca.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =878085296
Awatar użytkownika
HEXMAGAZINE
Caporal
Posty: 68
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2022, 20:41
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Wspólne granie

Post autor: HEXMAGAZINE »

Hejka, ja z chęcią dołączę do jakiejś rozgrywki, najlepiej piątek. Warszawskich "graczy" w większości nie ma co pytać, z doświadczenia wiem, że to zamknięte kółko własnej adoracji, kierujące się jakimiś wewnętrznymi uprzedzeniami przy umawianiu się na granie, przykro to pisać, ale tak niestety jest. Przekonałem się o tym wielokrotnie, wychodząc z podobnymi inicjatywami. Zawsze jakieś opowieści z mchu i paproci o chorym piesku, złamanym paluszku czy odpadającym w kiblu kafelku. Ostatnio udało nam się co prawda reaktywować część starej gwardii i zagrać dwukrotnie w Boże Igrzysko na Natolinie, było super, mam nadzieję na regularne widzenia ;) ale nie zmienia to faktu, że ogólnie odzew graczy ze stolicy naszego imperium jest bardziej niż mizerny. Dlatego klubik na SGGW jawi się obecnie jako świetne miejsce na spotkania i poznawanie normalnych graczy, o czym kilkukrotnie miałem okazję się przekonać. Pozdrowienia dla Kornela, Jędrzeja i Jarka :)
"Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowania się w czas olbrzymich upałów"

https://www.youtube.com/@Hexmagazine
https://www.facebook.com/Heksmagazynek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”