[Warszawa] Klub AGRESOR (Politechnika-Inżynieria Środowiska)

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Klub AGRESOR (Politechnika-Inżynieria Środowiska)

Post autor: Raleen »

Jeśli chodzi o dalszą działalność klubu, z niektórymi już rozmawiałem, z niektórymi będę pewnie jeszcze rozmawiał (jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami albo chciałby pomóc, może też do mnie napisać). W tym miejscu chciałbym przede wszystkim zadeklarować, że nie zostawię tego samemu sobie, tzn. przede wszystkim będę dążył do tego by przywrócić klub w miejscu jego dotychczasowego działania, w takiej samej albo zbliżonej formie. Czuję się do tego zobowiązany z uwagi na ś.p. Tomka Bulzackiego, twórcę i założyciela klubu. Czy i na ile będzie to możliwe, nie zależy ostatecznie ode mnie. Równocześnie rozważam także inne możliwości. Co z tego wyjdzie, czas pokaże.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Man of Lowicz (dawniej Lauenburg)
Lieutenant
Posty: 514
Rejestracja: środa, 10 lutego 2016, 01:06
Has thanked: 192 times
Been thanked: 117 times

Re: [Warszawa] Klub AGRESOR (Politechnika-Inżynieria Środowiska)

Post autor: Man of Lowicz (dawniej Lauenburg) »

Jak wygląda sytuacja? Co obecnie dzieje się w Warszawie? Czy są jakieś perspektywy?
Patriae Commodis Serviens - Być Ojczyźnie pożytecznym (Dewiza Prymasowskiego Miasta Łowicza).
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Klub AGRESOR (Politechnika-Inżynieria Środowiska)

Post autor: Raleen »

Man of Lowicz (dawniej Lauenburg) pisze: środa, 27 października 2021, 09:24 Jak wygląda sytuacja? Co obecnie dzieje się w Warszawie? Czy są jakieś perspektywy?
Ludzie umawiają się prywatnie, jak zawsze bywało, i grają. Ty zresztą też wiem, że umawiasz się ze znajomymi... Są różne knajpy gdzie można się spotykać i inne miejsca, które przecież zawsze były, bo nasz klub nigdy nie był jedyną lokalizacją, gdzie grano w planszówki. Niedawno odbywały się Pola Chwały, to była okazja by spotkać się w większym gronie, kto chciał.

A co do Agresora, rozglądam się za alternatywnymi opcjami, bo obecnie wygląda to tak, że musiałbym wziąć na siebie wiele obowiązków i potencjalnie duże ryzyko, w tym zajmować się egzekwowaniem całego tego reżimu sanitarnego, co mi się nie do końca uśmiecha, a za chwilę nie wiadomo czy nie wejdą znowu jakieś ograniczenia, a przynajmniej te, które są czy nie będą egzekwowane gorliwiej.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Klub AGRESOR (Politechnika-Inżynieria Środowiska)

Post autor: Raleen »

Co do grania, ja grałem przedwczoraj dwa razy w "Zimną wojnę", akurat w wersji Phalanxowej, więc sobie przy okazji zobaczyłem i porównałem do mojej starszej.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] Klub AGRESOR (Politechnika-Inżynieria Środowiska)

Post autor: Raleen »

Chciałem dać znać, że ostatnio coś się rusza w temacie, chociaż póki co nie pod kątem regularnego grania, ale organizacji większego spotkania. Na razie, zgodnie z tym, czego można się było spodziewać jakiś czas temu, mamy szczyt pandemii, więc jak to się rozwinie, trudno powiedzieć.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”