XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Samuel »

XIV Podwawelskie Spotkanie z Grą Historyczną i Strategiczną – zapowiedź imprezy na Portalu Strategie:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=118
Magnum-KR
Adjudant
Posty: 255
Rejestracja: wtorek, 1 września 2015, 20:39
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Magnum-KR »

Hej. Witam po przerwie. Dłuuugiej... 2 lata siedziałem w UK, potem Covid. W każdym razie - ad rem: wybieramy się na konwent wraz z Arshenikiem (taki brzydki, gruby, łysiejący kolo ze Skawiny - bywał na konwentach w Krakowie i Niepołomicach, więc może ktoś kojarzy). Będziemy zagrać w coś na więcej osób, bo w 2 to sobie pogrywamy sami. Nasze wstępne plany to coś z następującej listy: Triumph &Tragedy, Napoleonic Wars, Sukcesorzy, Marie, HIS. jesteśmy jednak otwarci na inne propozycje.
Magnum-KR
Adjudant
Posty: 255
Rejestracja: wtorek, 1 września 2015, 20:39
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Magnum-KR »

Namek pisał tutaj wcześniej o Time of Wars: Eastern Europe 1590-1660. Nie znałem tego wcześniej ale się zainteresowałem... :-) Podobne do HISa, a entourage bardziej swojski, bliższy ciału. Zamówiłem sobie grę na Strategemata, a na konwencie chętnie się do gry Namka dołączę. Arshenik pewnie też.
Arshenik
Carabinier
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 12:09
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Arshenik »

Potwierdzam, Semper fidelis, wierny jak pies, podążę w ogień za Magnumem by sprawić mu manto w dowolny tytuł. Namku, daj znać czy mam czytać reguły :)
Namek
Adjudant-Major
Posty: 308
Rejestracja: środa, 22 września 2010, 19:31
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Namek »

Magnum odpisałem na PW ale myślę że tu już wam obu mogę potwierdzić jak jesteście zdecydowani na Time of Wars. Powinien być w takim wypadku już w miarę pewny komplet graczy :). Myślę że pewnie rozgrywkę zaplanujemy na sobotę ale jeśli wszystkim graczom by pasowało to można już w piątek zacząć.
trollu
Chasseur
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 14 lipca 2012, 09:59
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: trollu »

Ja wchodzę w Time of Wars (jak już żeśmy się dogadywali na FB), ale raczej w sobotę.
Marek
Namek
Adjudant-Major
Posty: 308
Rejestracja: środa, 22 września 2010, 19:31
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Namek »

Ok, to na sobotę będziemy planować rozgrywkę. Skład do Time of Wars: Ja, trollu, Dajmiech, Magnum i Arshenik
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Samuel »

Rozmówiłem się już w kwestii kosztów (kącik kawowy, otwarcie budynku przez weekend). Niestety, również i teraz muszę wyznaczyć wysokość składki, oczywiście, jest ona dobrowolna, ale w razie braku wpływów to ja-poborca (wedle wzorów starożytnego systemu podatkowego) pokrywam resztę. Prosiłbym więc o 50 zł za udział w całym konwencie lub godzinowo 2 zł za godzinę. Dla młodzieży szkolnej i studenckiej zniżka 50%.
dylu1988
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2022, 14:30
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: dylu1988 »

Samuel pisze: poniedziałek, 20 marca 2023, 19:36 Rozmówiłem się już w kwestii kosztów (kącik kawowy, otwarcie budynku przez weekend). Niestety, również i teraz muszę wyznaczyć wysokość składki, oczywiście, jest ona dobrowolna, ale w razie braku wpływów to ja-poborca (wedle wzorów starożytnego systemu podatkowego) pokrywam resztę. Prosiłbym więc o 50 zł za udział w całym konwencie lub godzinowo 2 zł za godzinę. Dla młodzieży szkolnej i studenckiej zniżka 50%.
Trzeba się zapisywać? I Czy wystarczy zapłacić ma miejscu? Pozdrawiam
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Samuel »

Wystarczy zapłacić na miejscu, jeśli to możliwe, prosiłbym o odliczoną kwotę :)
Arshenik
Carabinier
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 12:09
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Arshenik »

dylu1988 pisze: wtorek, 7 marca 2023, 14:57 Witam. Wybieram się z kolegą na konwent. Czy byłby ktoś zainteresowany rozgrywka w War Room, Triumph &Tragedy?
W T&T z Magnumem chetnie pomiędzy innymi tytułami zagramy jakby co.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Samuel »

Hej, mam pytanie-prośbę: jeśli ktoś z Uczestników Forum poza osobami, które już napisały w wątku (wliczam w to cały zespół "Time of Wars") wybiera się na konwent lub choć to rozważa, czy mógłby dać znać (tj, napisać "wybieram się" lub "może")? Chodzi mi tylko o to, żebym zorientował się mniej więcej w liczbie Gości (będzie też trochę studentów, młodzieży itd., muszę przypilnować, żeby były stoliki i kawa dla wszystkich chętnych :)
j1023
Adjudant
Posty: 231
Rejestracja: czwartek, 31 grudnia 2009, 09:47
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 120 times
Been thanked: 47 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: j1023 »

Ja bym chciał. Jeżeli znowu okoliczności mi w tym nie przeszkodzą to bym przyjechał.
Namek
Adjudant-Major
Posty: 308
Rejestracja: środa, 22 września 2010, 19:31
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: Namek »

Póki co nie jestem umówiony na granie w piątek. Chętnie dołączę do jakiejś rozgrywki typu HIS, Maria itp. Ze swojej strony mogę zaproponować Fief gdyby zebrała się ekipa. Dwuosobowe np This War withou Enemy/Polis.
BartZ
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 7 kwietnia 2023, 17:19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: XIV Konwent Krakowski (14-16 kwietnia 2023)

Post autor: BartZ »

Hej! Zamierzam być obecny w piątek i w sobotę po południu. Ze sobą wezmę Twilight Struggle i Friedrich’a. Chętnie dołączę też do innej rozgrywki jeśli będą miejsca - np. HIS/Maria po przypomnieniu sobie zasad // cokolwiek innego po wdrożeniu w zasady przez współgraczy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”