VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: clown »

Ja co prawda mam Churchilla, ale że jadę tylko z plecakiem i już mi się lektury na podróż w nim rozpychają, toteż nie będę mógł go zabrać. Mogę natomiast zabrać aparat, ale zdjęcia niech robi kto inny :) potem mogę przesłać je Tobie Samuelu na maila.
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Raubritter »

Samuel pisze:Ja deklaruję, że przywożę następujące gry: (...) "Pursuit of Glory" (...)
Doskonale, to ja się zapisuję na tę grę i swojego egzemplarza nie zabieram :-) Dzięki!
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Samuel »

Raubritter pisze:
Samuel pisze:Ja deklaruję, że przywożę następujące gry: (...) "Pursuit of Glory" (...)
Doskonale, to ja się zapisuję na tę grę i swojego egzemplarza nie zabieram :-) Dzięki!
Deklaruję, bo ktoś groził mi użyciem przemocy, jeśli nie przyniosę. :evil: Widzę, że terroryści maja słabą pamięć. ;)
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Raubritter »

Tak to z terrorystami bywa :-) Ale dzięki za to, że dałeś się sterroryzować!
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Leliwa »

Panowie Antyczni. Proszę o jasne deklaracje.

1) Kto weźmie III edycję Sukcesorów, żebym nie musiał tego wieźć, bo wszystko wskazuje na to, że nie przyjadę swoim pojazdem i chciałbym zmniejszyć ładunek.
2) Jakie bitwy w C&C chcielibyście zagrać i które części gry posiadacie? Z podobnych powodów chciałbym wiedzieć co zostawić, a co zabrać.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Samuel »

Zapowiedź imprezy na Portalu Strategie:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=118
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Raleen »

Mnie niestety tym razem nie będzie. Pewne przeciążenie z powodu dwóch imprez pod rząd (Strategos, Sztygarka) daje znać. Może jak by się znalazła jakaś silna grupa na moją "Ostrołękę" to bym się jeszcze zmobilizował, ale ekipa śląska pograła sobie ze mną trochę tydzień temu, a ona głównie mnie wspomagała na konwencie w Krakowie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Magnum-KR
Adjudant
Posty: 255
Rejestracja: wtorek, 1 września 2015, 20:39
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Magnum-KR »

leliwa pisze:Panowie Antyczni. Proszę o jasne deklaracje.

1) Kto weźmie III edycję Sukcesorów, żebym nie musiał tego wieźć, bo wszystko wskazuje na to, że nie przyjadę swoim pojazdem i chciałbym zmniejszyć ładunek.
2) Jakie bitwy w C&C chcielibyście zagrać i które części gry posiadacie? Z podobnych powodów chciałbym wiedzieć co zostawić, a co zabrać.
Wezmę swoich Sukcesorów. Ty, ja, Arshenik, mp_stilgar - mamy 4 do Sukcesorów.
Co do C&C nie wypowiadam się bo nie zdążę zagrać trzeciej gry w sobotę. Na sobotę mam od 10.00 Napoleonic Wars (ja, Namek, Arshenik, mp_stilgar i może Monthion), a później tychże właśnie Sukcesorów.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Leliwa »

To sam wybiorę, niech tylko ktoś weźmie jedną sztywną planszę do Epic. Ja będę miał drugą. Może się kto skusi jeszcze w piątek.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Samuel »

Czy ktoś poza Kapitanem Bombą i Hermanem przybywa do Krakowa wcześniej? Moglibyśmy się spotkać na obiedzie. Wymienieni Koledzy wydają się bardziej zainteresowani wcześniejszymi rozgrywkami przy piwie, ale oczywiście zaproszeni są równie ciepło :)
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Leliwa »

Samuel pisze:Czy ktoś poza Kapitanem Bombą i Hermanem przybywa do Krakowa wcześniej? Moglibyśmy się spotkać na obiedzie. Wymienieni Koledzy wydają się bardziej zainteresowani wcześniejszymi rozgrywkami przy piwie, ale oczywiście zaproszeni są równie ciepło :)
Nie wiem, co znaczy wcześniej, jakbyś podał godzinę, to postarałbym się skoordynować czas przybycia.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Monthion »

Niestety niewyleczona kontuzja wyeliminowała mnie z nadchodzącej imprezy. Tym którzy dotrą życzę dobrej zabawy.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Samuel »

leliwa pisze:
Samuel pisze:Czy ktoś poza Kapitanem Bombą i Hermanem przybywa do Krakowa wcześniej? Moglibyśmy się spotkać na obiedzie. Wymienieni Koledzy wydają się bardziej zainteresowani wcześniejszymi rozgrywkami przy piwie, ale oczywiście zaproszeni są równie ciepło :)
Nie wiem, co znaczy wcześniej, jakbyś podał godzinę, to postarałbym się skoordynować czas przybycia.
Konwent zaczyna się o 16.00, ja na pewno będę wcześniej szedł na obiad - a kiedy dokładnie to już kwestia otwarta. Ty Michale najlepiej przed konwentem ulokuj się w hostelu, bo tam rezerwację mają trzymać dla Ciebie tylko do 18.00, potem możemy się spotkać. Mogę też wpaść zobaczyć Warszawiaków przy grze, jeśli zdradzą, gdzie odbywają posiedzenie.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Samuel »

A więc rozkrzyczana i wulgarna ekipa warszawska dotrze ok. 18.00 na miejsce - dobrze wiedzieć i przygotować nauszniki ;) To w takim razie Ty, Hermanie, kiedy przyjeżdżasz? W kontekście obiadu i takich tam... :)
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant
Posty: 593
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 17:05
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: VII Konwent Krakowski 4-6 marca 2016

Post autor: Herman »

U mnie też lekkie przetasowanie. Przyjeżdżam wprawdzie o czasie (przed 12 jakoś), ale zamiast jednego spotkania mam dwa. Skończę pewnie ok 15 więc nie komplikując przyjadą już pewnie prosto na konwent.

Czy ktoś chętny na niedzielę w Zimną Wojnę albo Sekigaharę (w to pierwsze jestem całkiem ograny, w to drugie w ogóle).

W sobotę po rozgrywce w Ścieżki (zaczynamy w ptk) jestem chętny żeby dołączyć do jakiejś wieloosobówki.

Nie wiem czy zdążę dziś od kolegi przechwycić Quatermastera. Jeśli mi się nie uda to wezmę Samuelu dla Ciebie Churchilla, ale nic nie obiecuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”