AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Raleen »

Herman pisze:A Ostrołęka ma angielską instrukcję? :mrgreen:
Pisałem już na ten temat w tym wątku nieco wcześniej, jak pomysł się pojawił.
Na razie nie ma, ale w niedługim czasie będzie miała i wtedy podeślę gdzie trzeba.
Myślę, że dla Marka Simonitcha, który przez wiele lat głównie zajmował się grafiką, a nie robieniem gier grafika (wygląd pudełka, plansza, żetony) będzie na pierwszy rzut oka najważniejsza.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: maciunia »

Raleen pisze:Myślę, że dla Marka Simonitcha, który przez wiele lat głównie zajmował się grafiką, a nie robieniem gier grafika (wygląd pudełka, plansza, żetony) będzie na pierwszy rzut oka najważniejsza.
I tak może być, a biorąc pod uwagę jak ostatnio Mark jest zawalony robotą, to pewno obejrzy pudełko, pochwali grafików, a o autorze nawet w tej Ameryce nie wspomni... :mrgreen:
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Raleen »

Dzięki za słowa szczerej zachęty maciunia :mrgreen:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: duc de Fort »

Niestety bardzo żałuję, ale nie mogę dojechać w ten weekend do Brańszczyka. Życzę wszystkim dobrej zabawy i mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni zlot w miedzynarodowym gronie.
Konrad
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant
Posty: 593
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 17:05
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Herman »

Czarek będę miał Breakthrough: Cambrai więc uwzględnij mnie w kajeciku. Postaram się ogarnąć zasady.

Wezmę też inną małą obszarówkę - Last Battle: Ie Shima, 1945. Może znajdzie się ktoś chętny?
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: clown »

Uwzględniony. Sobota? Zasady do BC są proste, więc w razie czego na szybko ci wszystko wyjaśnię.
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Bambrough »

FortGier.pl pisze:Niestety bardzo żałuję, ale nie mogę dojechać w ten weekend do Brańszczyka. Życzę wszystkim dobrej zabawy i mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni zlot w miedzynarodowym gronie.
Konrad
Szkoda. Liczyłem na ekscytujące starcie pod Blenheim. Następnym razem.

W tym przypadku zwolnił mi się sobotni poranek. Mogę zatem do jakiegoś tytułu dołączyć lub zaproponować coś z listy gier jaką wymieniłem we wcześniejszym poście w tym wątku.

Carl, have you aready read the rules to UKC? Can we start on Saturday afternoon?

Poza tym nie mam żadnych planów na niedzielę, może ktoś chciałby zagrać w Falling Sky, Liberty or Death, For the People, Crusade and Revolution, The uS Civil War albo inne tytuły?
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant
Posty: 593
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 17:05
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Herman »

clown pisze:Uwzględniony. Sobota? Zasady do BC są proste, więc w razie czego na szybko ci wszystko wyjaśnię.
Sobota git. W piątek gram z naharem w Crusade&Revolution więc może być tak, że częściowo zahaczy o sobotni poranek. Później mogę grać.

Bambr w niedzielę możemy pyknąć 1960 ?

Czy ktoś w ogóle planuje jakieś multi i ma miejsce?
Carl
Carabinier
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2016, 12:21

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Carl »

Hello Bambrough.

I will be playing EOTS Friday and early Saturday we should be done by afternoon. So yes i have read the rules and have played the game a few times before a few years ago so i should be able to play with no problems.
Do you have the game? I have it but i will not bring it if you already have it.

I also just got Star wars rebellion, maybe there will be time at some point during the event to play it, probably Sunday if so. I don't know much if this is a war game but i will bring it anyways.
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: maciunia »

Herman pisze:Czy ktoś w ogóle planuje jakieś multi i ma miejsce?
A propo multi. Panowie, kto może wziąć Successors III?
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Leliwa »

maciunia pisze:
Herman pisze:Czy ktoś w ogóle planuje jakieś multi i ma miejsce?
A propo multi. Panowie, kto może wziąć Successors III?
No, ja.
Bambrough pisze:
FortGier.pl pisze:Niestety bardzo żałuję, ale nie mogę dojechać w ten weekend do Brańszczyka. Życzę wszystkim dobrej zabawy i mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni zlot w miedzynarodowym gronie.
Konrad
Szkoda. Liczyłem na ekscytujące starcie pod Blenheim. Następnym razem.

W tym przypadku zwolnił mi się sobotni poranek. Mogę zatem do jakiegoś tytułu dołączyć lub zaproponować coś z listy gier jaką wymieniłem we wcześniejszym poście w tym wątku.

Carl, have you aready read the rules to UKC? Can we start on Saturday afternoon?

Poza tym nie mam żadnych planów na niedzielę, może ktoś chciałby zagrać w Falling Sky, Liberty or Death, For the People, Crusade and Revolution, The uS Civil War albo inne tytuły?
Zapraszamy do Sukcesorów.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Carl
Carabinier
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2016, 12:21

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Carl »

If anyone has Breakout Normandy or Thirty years war i would like to buy/trade it.

I can give you my BGG profile. I guess if you want to play live, let me know as well. I need new opponents for months to come.
182nd eagle
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Leliwa »

Carl pisze:If anyone has Breakout Normandy or Thirty years war i would like to buy/trade it.

I can give you my BGG profile. I guess if you want to play live, let me know as well. I need new opponents for months to come.
182nd eagle
And what about Successors III on Sunday?
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Carl
Carabinier
Posty: 24
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2016, 12:21

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: Carl »

Successors, i have read the rules a bit not sure in understand it all. I thought that SOR was the game we would be playing on Sunday but i could be wrong i have very limited intel about whats going on here. If we play successors i will be a very green player. Do you know how long a game of SOR/Successors is ?
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Posty: 715
Rejestracja: piątek, 1 lutego 2008, 16:00
Lokalizacja: WWY
Kontakt:

Re: AgroWar (Brańszczyk, 2-4 września 2016)

Post autor: maciunia »

leliwa pisze:And what about Successors III on Sunday?
Sukcesorzy w piątek! Po powitalnej "rakietówce" nasz gość może nie być w stanie usiąść do czegoś trudniejszego ;)
Mówimy gierka, myślimy zjarka.
Youtube nie jest od tego, żeby ludzie go oglądali, tylko od tego, żeby dawali suby - WojennikTV
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”