Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Kromka
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 9 marca 2018, 10:55

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Kromka »

W niedzielę będe cały dzień wiec przytargam Empires in Arms...
Może się reaktywuje ekipę do grania...
Teraz można się wspomóc Vassalem do grania i pewnie to szybciej będzie niż W 100% ofline :)

Inna sparwa że ADG planuje wydanie EiA 3 edycji.
Awatar użytkownika
Petru Rares
Capitaine
Posty: 821
Rejestracja: poniedziałek, 1 czerwca 2009, 22:37
Lokalizacja: Bełchatów/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Petru Rares »

Wychodzi, że zjawię się na konwencie ale nie będę jego bardzo aktywnym uczestnikiem. Będę w piatek i pewnie też kilka godzin w sobotę, więc w moim wypadku wchodzą w grę raczej stosunkowo szybkie tytuły. Wezmę ze sobą Zimną Wojnę i może Monmouth z serii BoAR. Znam zasady i bardzo chętnie zagram w takie tytuły jak Washington's War, Wilderness War, Unhappy King Charles, względnie TUSCW lub For the People itp. Bardzo chętnie przetestowałbym też swój nowy nabytek czyli C&C Tricorn (niestety nie mam go jeszcze fizycznie)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Silver »

Od której jutro można grać czy od 16 czy od 15:30 a może wcześniej?
Jeśliby ktoś chciał dołączyć to najprawdopodobniej jutro gram w Middle Earth Quest i 2 miejsca wolne.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Raleen »

Na pewno nie wcześniej niż od 15. Od tej godziny dostępne są sale 516 i 548.

Powoli się ludzie zbierają.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Silver »

Gdyby oprócz mnie zadeklarowało się jeszcze 3 graczy do Batlestara na sobotę to będzie także i 5 a rozgrywka dojdzie do skutku.
Awatar użytkownika
Trampon
Adjudant-Major
Posty: 293
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 18:05
Lokalizacja: blisko fabryki traktorów
Been thanked: 1 time

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Trampon »

Ja spróbuję się pojawić w niedzielę. Chętnie zagram w jakieś tytuły na 2-3 godziny, 2- lub wieloosobowe.

Niestety, w większość przewijających się tutaj tytułów nie grałem, więc jestem uzależniony od tego czy ktoś będzie skłonny do szybkiego wytłumaczenia zasad gry X czy Y. Alternatywnie, jeśli ktoś szuka gracza do konkretnej gry, to mogę spiąć poślady i w sobotę wieczorem przeczytać zasady (rym!!!). Tylko muszę wiedzieć co mam czytać :-).

Z innej beczki - mój młodszy syn jest fanem RPG-ów. Napisałem na FB Agresora, tu tylko powtórzę - jeśli ktoś planuje jakąś sesję w niedzielę i mógłby dołączyć nieletniego ale chętnego (i już doświadczonego) gracza to super, poproszę o jakieś info gdzie i o której mam kolesia dostarczyć.
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Raleen »

Adam myślę, że chętnie go przygarnie do RPG, jeśli nie na tą imprezę to ogólnie. Wiem, że wybiera się jutro, wspominał coś dodatkowo o niedzieli - zobaczymy i jutro bym dał znać.

HIS z tego co wiem szykuje się na sobotę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Niedziak
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: środa, 18 października 2006, 10:56
Lokalizacja: Komorów

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Niedziak »

Ja jutro pewnie wpadnę na chwilę a w niedzielę będę cały dzień.

Na niedzielę mam 2 chętnych z zewnątrz na grę w Battlestar, sam też mogę zagrać i wiem, że Krystian też by się dołączył.

Dwójkę chętnych dopytuję i dam znać ich dostępność jak tylko mi potwierdzą.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Silver »

A ja w międzyczasie na niedzielę prawie domówiłem 2 lub 3 osoby na Kutuzova lub Napoleonic wars "niestety".
Ma ktoś Napoleonic wars w dobrym stanie i mógłby pożyczyć na rozgrywkę bo moje już ciężko spracowane?
Na jutro chyba przyniosę Battlestara i nawet jak nie dojdzie do skutku jutrzejsza rozgrywka to mogę zostawić grę.
Pudło do BSG mogę zostawić w razie czego w odpowiedzialnych rękach na niedzielę.
Kto chętny i na co na jutro do jakieś długiej rozgrywki?
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: RAJ »

Właśnie drastycznie zmalała szansa na to, że się pojawię, więc odpadam z planowanych rozgrywek, w tym niestety HISa.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Niedziak
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: środa, 18 października 2006, 10:56
Lokalizacja: Komorów

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Niedziak »

Niestety moje osoby się właśnie też wykruszyły, więc w niedzielę na pewno z Krystianem gram w Panzer a poza tym nie jestem niczym związany.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Raleen »

Ja jakby co przygotowałem swój nie tak dawno nabyty egzemplarz "Zimnej wojny" :). Będę miał też pewnie "2 de Mayo" i swoje "Iganie 1831". Poza tym pewnie do czegoś się przyłączę. Na niedzielę planujemy sobie po cichu z Kristo stary "Grunwald 1410" w ramach sympatycznego rozpoczęcia roku :).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: ghostdog »

chciałem przyjść pouczyć się w Pax Emancipation ale weekend mam już niestety wyjęty w życia.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
Niedziak
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: środa, 18 października 2006, 10:56
Lokalizacja: Komorów

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Niedziak »

Będę jednak tylko w niedzielę, też niestety różne życiowe wypadki mi nie pomagają.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Memoriał Tomasza Bulzackiego (4-6 stycznia 2019)

Post autor: Raleen »

Pierwszy dzień rozgrywek za nami. Były zarówno gry wojenne jak i euro (tych ostatnich więcej).

Za mną trzymająca w napięciu do końca rozgrywka w "Zimną wojnę". Z kilkunastopunktowego prowadzenia USA w ostatniej turze mojemu ZSRR udało się doprowadzić do zaszczytnego remisu. Grałem z Petru Raresem, ale nie osiągnąłbym takiego dość niespotykanego sukcesu, gdyby nie pomoc w końcówce pewnego zacnego człowieka.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”