Warszawski Wargameron (17-19 maja 2019)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
Wally
Sergent-Major
Posty: 180
Rejestracja: środa, 4 lutego 2015, 13:26
Lokalizacja: Kraków/Szczucin
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Warszawski Wargameron (17-19 maja 2019)

Post autor: Wally »

Dołączam do gratulacji, pod każdym względem udany konwent! Organizacyjnie prima sort a moim skromnym zdaniem najlepszymi pomysłami było puszczenie muzyki oraz sprowadznie gości opowiadających ciekawe rzeczy których można było posłuchać nie przerywając rozgrywki. No i oczywiście rozchodniaczek :)
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant
Posty: 593
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 17:05
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Been thanked: 3 times

Re: Warszawski Wargameron (17-19 maja 2019)

Post autor: Herman »

Kawał dobrej roboty – gratulacje dla Krzyśka i Piotrka. Byłem dwa dni – w nic większego nie pograłem, bo w oba dni ze względu na pracę docierałem ok 19. Pierwszego dnia zagraliśmy partyjkę w Mini WWII, Sonara i dwa szybkie pojedynki w Battleline. W sobotę znowu na stole wylądowało Mini WWII, tym razem dwukrotnie oraz karciane Iron Curtain.

Lokalizacyjnie super - Ochota to w zasadzie centrum Warszawy, zewsząd dobry dojazd. Sama miejscówka bardzo dobra – duże wnętrze, miejsca starczyło dla wszystkich.
Janio
Caporal-Fourrier
Posty: 76
Rejestracja: czwartek, 21 grudnia 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawski Wargameron (17-19 maja 2019)

Post autor: Janio »

Wielkie podziękowania dla Piotrka i Krzyśka za organizację tak fantastycznej imprezy. Miejsce i atmosfera imprezy idealne. Super prelekcje, konkursy i nagrody (sam wygrałem grę którą i tak pewnie bym kupił). Świetnie było spotkać starych znajomych, pograć i porozmawiać. Cieszy że część osób wpadła z pociechami i wdraża narybek w nasze hobby. Z postu Krzyśka wynika, iż za rok kolejna edycja co bardzo cieszy bo warto aby taka impreza na stałe weszła do kalendarza konwentowego. Ja deklaruje udział w następnych edycjach.
Awatar użytkownika
Leyas
Kasztelan
Posty: 826
Rejestracja: poniedziałek, 15 lutego 2010, 15:48
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 23 times
Been thanked: 13 times

Re: Warszawski Wargameron (17-19 maja 2019)

Post autor: Leyas »

Dorzucam także ja pochwalny pean od siebie. Znakomita organizacja i świetnie zlokalizowana impreza (jak dla przyjezdnego). Z Wa-wy Zachodniej miałem kwadrans spacerkiem do miejsca docelowego. Sama sala, w której można było grać super. Pojemna przy jednocześnie dobrej akustyce, bez żadnego pogłosu/echa mimo sporej liczby graczy. A taki mankament często mają sale przy okazji różnych konwentów. Dla pragnących jeszcze większego zacisza były także dwie mniejsze kameralne salki. Jeśli chodzi o sam przebieg imprezy to rzeczywiście było widać, że Piotr z Krzyśkiem włożyli wiele wysiłku, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Ciekawe konkursy z nagrodami i jeszcze lepsze prelekcje/wywiady z autorami gier.
Bardzo mnie cieszy, że była wysoka frekwencja na imprezie i możliwość poznania nowych osób, a także porozmawiania i pogrania ze starymi znajomymi. Przechodząc do samego grania to wielkie dzięki dla współgraczy od Time of Crisis, Republic of Rome, Sword of Rome i innych. Szczególne ukłony kieruję do Bergera, Volkha, Raja, Aldarusa i jego cenzora Juniora, Michała, Adriana, Leo i innych których nie wymieniłem. Wielkie dzięki także dla Petru, który raczył mnie ugościć w stolicy.
Jeszcze raz dziękuję i gratuluję Piotrowi oraz Krzyśkowi i czekam na kolejne edycje konwentu zgodnie z zapowiedzią organizatorów. 8-)
Ave Caesar... Fame & Glory
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Warszawski Wargameron (17-19 maja 2019)

Post autor: Samuel »

Bardzo spóźnione, ale bardzo ciepłe podziękowania. Gratulacje dla Organizatorów, 67 osób to najwyższa znana mi frekwencja, wiele miłych spotkań i mam nadzieję, że w kolejnej edycji będą kolejne, a impreza stanie się do końca już "jednocząca". Wielkie podziękowania dla Współgraczy, w szczególności chyba Anomandera, który po raz kolejny udowodnił, że kiedy zasiada do partii szkoleniowej, to ja zostaję ostatecznie tym, który dostaje szkołę :) . No i dodatkowy plus to szeroko pojęta lokalizacja: przystępny i przyzwoity nocleg, miłe klimaty Starej Ochoty, no i w sumie niedaleko w ciekawe miejsca, myślę, że wypróbuję kiedyś pod kątem wizyty w "Agresorze", bo tu nawet na bilet można oszczędzić. :)
Awatar użytkownika
Bambrough
Adjoint
Posty: 738
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 14:45
Lokalizacja: Ortelsburg/Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times

Re: Warszawski Wargameron (17-19 maja 2019)

Post autor: Bambrough »

Panowie i (ku miłemu zaskoczeniu) Panie, byliście bez dwóch zdań niesamowici! Stworzyliście fantastyczną atmosferę, która była najlepszą wizytówką i promocją naszego hobby, jaką można sobie tylko wyobrazić. To było święto wojennych planszówek! Wszyscy "nowi" gracze i ciekawscy przechodnie byli zachwyceni Waszą postawą. Usłyszeli interesujące dyskusje ponad podziałami i zobaczyli radosnych graczy nad tytułami rożnej maści. Poznali nowe oblicze historii. Nie spodziewali się jednak, że każdy wojennik sam "za kołnierzem" skrywa tak wiele emocji i kawał własnych przeżyć. Organizacja dla Was konwentu to był wielki zaszczyt i naprawdę wielka przyjemność!

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”