XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 847
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: dbj »

XVII Galicyjskie Manewry Strategów - czy odbędą się w tym roku?
Mam nadzieję, że tak. Chcąc jednak zorganizować konwent w tej samej lokalizacji co rok temu, czyli w Dworze Starostów w Muszynie jestem zdany na decyzje władz. Dlatego z niecierpliwością czekam na "odmrożenie" możliwości organizacji imprez. Jeżeli tylko taka decyzja zapadnie, wraz z dyrekcją Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie ustalę termin manewrów. Mam nadzieję, że będzie to jeszcze w tym roku.
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 847
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: dbj »

Niestety konwentu w Muszynie w tym roku nie będzie. Poniżej oficjalne stanowisko organizatora:
"W związku z obostrzeniami związanymi z obowiązującym w Polsce stanem epidemii, na dzień dzisiejszy, jako organizatorzy Galicyjskich Manewrów Strategów, nie jesteśmy wstanie zapewnić poziomu organizacji konwentu zbliżonego do poziomu zeszłorocznej edycji. Dlatego z przykrością informujemy, że XVII edycja Galicyjskich Manewrów Strategów nie odbędzie się w tym roku. Mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie, żeby w przyszłym roku XVII GMS
odbyły się w okresie wakacyjnym.

Zarząd Stowarzyszenia Sportowo-Historycznego Dragon w Muszynie"
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: Leliwa »

Wypijmy soczku ze smutku...
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 847
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: dbj »

Soczek nie pomoże, a i najlepiej wypić coś razem. Mam nadzieję, że uda nam się jednak spotkać w Muszynie albo w okolicach w tym roku. Może dołączą Tomek, Sławek i Rysiek.
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
PzKpfw II

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: PzKpfw II »

Kolejna dobijająca wiadomość, źle się dzieje... Ale z tego co mi się wydaje, imprezy do 150 osób chyba powinny przejść bez przeszkód?
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: Monthion »

Lipa. A jest nadzieja na jakiś partyzancki nieoficjalny konwent?
Awatar użytkownika
Dajmiech
Adjudant-Major
Posty: 303
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2007, 21:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 11 times

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: Dajmiech »

Monthion pisze: środa, 5 sierpnia 2020, 22:29 Lipa. A jest nadzieja na jakiś partyzancki nieoficjalny konwent?
W świetle anulowania Pól Chwałym przyłączam się do pytania i zgłaszam wstępne zainteresowanie - mam na myśli konwent w Małopolsce w ogóle, niekoniecznie w Muszynie.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: Raleen »

Może coś się urodzi w Muszynie, dla mnie początek września byłby najlepszy. Małe kameralne spotkanie w gronie starych znajomych.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 847
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: dbj »

Sytuacja wygląda tak.
Obiekty noclegowe funkcjonują i każdy może przyjechać i nocować gdzie chce, i robić tam co chce, w tym i grać. Jest ośrodek w Złockiem obok Muszyny "DW Kolejarz", który chętnie przyjmie graczy udostępniając miejsce do grania bez dodatkowej opłaty. Prezes Kolejarza jest zapalonym graczem i doskonale nas rozumie, może nawet dałby dobrą cenę za nocleg ze śniadaniem.
Można spróbować ustalić jakiś termin i - jeżeli na obiekcie w tym czasie nie będzie zorganizowanej grupy dzieci - spotkać się tam. Od razu zastrzegam, że takie spotkanie nie będzie miało oficjalnej nazwy, organizatora, promocji, rozgłosu, sponsorów, etc., etc.

Jeżeli to miałoby się nie udać, to prawdopodobnie na jesień (wrzesień, październik?) Rafał będzie organizował bardziej lub mniej oficjalną imprezę planszówkową dla swoich znajomych graczy (euro, karcianki itp.), na którą jesteśmy zaproszeni ze swoim grami.

W obu przypadkach nie gwarantuję, że będę dostępny przez cały czas trwania takiego spotkania, raczej będę mógł się umówić na dwie, trzy gry.
Ze swojej strony mogę kontaktować się z Rafałem w sprawie terminu i ceny noclegu.

Chyba, że ktoś ma jakiś inny pomysł i inne miejsce.

https://www.facebook.com/dwkolejarz/
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
PzKpfw II

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: PzKpfw II »

Ja się piszę, ale bardziej na październik, jesień w górach piękna być :)
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 847
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: dbj »

Tylko w tym miejscu, ewentualnie zostają prywatne kanały, będę zbierał informację o ewentualnym terminie. Wygra naliczniejsza opcja. Głód grania jest wielki, ale dla mnie październik też byłby najlepszy, mógłbym zarezerwować sobie wolne.
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: XVII Galicyjskie Manewry Strategów - Muszyna (2020?)

Post autor: Leliwa »

Zobaczymy, może sie uda.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”