I Festiwal Historycznych Gier Planszowych

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
j1023
Adjudant
Posty: 244
Rejestracja: czwartek, 31 grudnia 2009, 09:47
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 135 times
Been thanked: 57 times

I Festiwal Historycznych Gier Planszowych

Post autor: j1023 »

Nikt jeszcze nie zamieścił, więc zrobię to ja.

Opis ze strony:
od 17 do 19 marca na terenie Muzeum Gazowni Warszawskiej, odbędzie się I Festiwal Historycznych Gier Planszowych.
Zapraszam serdecznie, wszystkich miłośników gier historycznych i wojennych/strategicznych, w imieniu swoim jak i Muzeum, które jest organizatorem i gospodarzem.
Fantastyczne przestrzenie do gier oraz panel dysksyjny będą nieodłączną częścią konwentu.
Od dziś tworzymy listę uczestników wraz z grami, które będą chcieli przywieźć/zagrać.
Koszt wejścia na Festiwal to 10 zł.
Zgłoszenie proszę kierować poprzez prywatne wiadomości, bądź drogą mailową: tsgzalewski@gmail.com (z dopiskiem Festiwal Gier).
Częscią festiwalu będą stoiska ze sprzedażą gier. Zapraszamy także producentów gier historycznych.
Organizator:
Fundacja PGNiG, Taktyka i Strategia, Muzeum Gazowni Warszawskiej
Wejście od ulicy Seweryna Krzyżanowskiego.


https://www.facebook.com/profile.php?id=100089306316309
Awatar użytkownika
dbj
Capitaine
Posty: 856
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:09
Lokalizacja: Muszyna
Has thanked: 269 times
Been thanked: 260 times
Kontakt:

Re: I Festiwal Historycznych Gier Planszowych

Post autor: dbj »

Bo festiwal to coś więcej niż święto, bo festiwal to coś więcej niż konwent. Niech się coś dzieje, w stolicy to już trzecia tego typu impreza, organizator jakieś doświadczenie ma, zobaczymy jak wyjdzie. Każda taka impreza zasługuje na uwagę.
Nie ma idealnych systemów, są tylko takie, które akceptujemy bardziej lub mniej.
Autor nieznany, przełom XX i XXI wieku.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: I Festiwal Historycznych Gier Planszowych

Post autor: Silver »

Ja bym skorzystał z możliwości bo to bardzo klimatyczne miejsce a po liftingu jeszcze go nie widziałem. Na dodatek pracuję tuż na terenie gazowni. Szkoda tylko, że granie będzie krótkie 12-18.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”