Vassal na kwarantannie

PBEM, CB, ACTS, VASSAL i in.
Awatar użytkownika
Vandal
Sergent
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 6 marca 2014, 16:01
Lokalizacja: Warszawa

Vassal na kwarantannie

Post autor: Vandal »

Ponieważ przez kwarantannę nie ma z kim grać, szukam chętnych do pogrania na żywo przez Vassala, po pracy.
Głównie celował bym w rzeczy od GMT. Granie z audio na FB lub Discorda.

Znam i zagram w:
Europe in Turmoil
Labirynt+dodatek
No Retreat! The Russian Front
1989
Combat Commander
Washington's War
Sekigahara
Wilderness War
Hands in the Sea
Hannibal & Hamilcar

Nie grałem ale się nauczę:
Paths of Glory
Unhappy King Charles
For the People
Colonial Twilight
13 Days: The Cuban Missile Crisis
Watergate
Hammer of the Scots
Awatar użytkownika
Pantaleon
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 4 grudnia 2020, 09:18
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 6 times

Re: Vassal na kwarantannie

Post autor: Pantaleon »

Witam,

ktoś chętny do grania by Vassal? Najlepiej II wojna, może GMT Ukraina 43 lub Stalingrad 42 ew. inne. Na razie szkoleniowo później można o browara ;)
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10381
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2024 times
Been thanked: 2755 times

Re: Vassal na kwarantannie

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

wojtek f pisze: piątek, 12 lutego 2021, 20:27 Witam,

ktoś chętny do grania by Vassal? Najlepiej II wojna, może GMT Ukraina 43 lub Stalingrad 42 ew. inne. Na razie szkoleniowo później można o browara ;)
Gry Simonitcha II wojna mogą być. Aktualnie kończę Hollandię. A jeszcze lepiej nauczyłbym Bataanu. Nie jest to prosta gra,ale znacznie bardziej wyrafinowana niż gry Simonitcha.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Pantaleon
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 4 grudnia 2020, 09:18
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 6 times

Re: Vassal na kwarantannie

Post autor: Pantaleon »

Jest ktoś chętny do grania (przez Vassala) tak dwa, trzy razy w tygodniu? W co to się dogadamy, ważne, żeby było z kim. Najlepiej II WŚ lub nowsze, może być niełatwe ;)
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: Vassal na kwarantannie

Post autor: cadrach »

Dołączam do ogłoszenia: chętnie poznam innych graczy - vassalowców. (Po 10 latach prób w końcu daję radę grać przez Vassala.)

To nie jest tak, że ograniczam się tylko do poniższego, ale na tę chwilę moje zainteresowania kręcą się wokół:
-) frontu wschodniego. Znam i lubię Simmonitcha Ukraine 43, ale mogę też spróbować w Stalingrad. Lub jakieś inne gry na temat, np. Dark Valley.
-) Chciałbym pograć w Next war (interesuje mnie zwłaszcza rozgrywka w Taiwan). Od czasu do czasu podczytuję instrukcję, jestem już za wstępem ;)
-) Jeśli są jacyś grający w Steel Wolves przez Vassala, nawiążę kontakt (potrzebuję pomocy w ogarnianiu).
-) Osobna rzecz to gra w "monstery", które Vassal umożliwia. BCS lub Twilight in the East - ktoś miałby ochotę spróbować?

W razie czego zapraszam do kontaktu.
no school, no work, no problem
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10381
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2024 times
Been thanked: 2755 times

Re: Vassal na kwarantannie

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Victory Roads Hexasimu. Bardzo chętnie.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: Vassal na kwarantannie

Post autor: cadrach »

Nie miałem z tą grą do czynienia, ale widzę, że to rzecz bardzo w moim guście. Będę musiał poczytać instrukcję, w czym jestem wolny. Cierpliwości zatem; zgłoszę się jak będę gotowy.

Chyba że miałbyś czas wyjaśnić zasady na żywca (przez jakiś komunikator), wtedy to jeszcze inna bajka.
no school, no work, no problem
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10381
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2024 times
Been thanked: 2755 times

Re: Vassal na kwarantannie

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

cadrach pisze: piątek, 7 kwietnia 2023, 14:08 Nie miałem z tą grą do czynienia, ale widzę, że to rzecz bardzo w moim guście. Będę musiał poczytać instrukcję, w czym jestem wolny. Cierpliwości zatem; zgłoszę się jak będę gotowy.

Chyba że miałbyś czas wyjaśnić zasady na żywca (przez jakiś komunikator), wtedy to jeszcze inna bajka.
Chętnie zagram przez komunikator. Bez tego jest trudno. Sam sobie musze przypomniec jak to szło.

No i kwestia terminów. Jak przeczytasz zasady to daj znać. Będziemy się umawiać najpierw na scenariusz wstępny (Budapeszt). Potem Besarabia i na końcu Bagration. A po Bagrationie pojedziemy z kampanią. Od Mińska po Berlin. Prastare słowiańskie ziemie ;-)
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki w sieci”