Wyprzedaż na MMP

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

FB1 pisze: sobota, 30 października 2021, 09:50 Szkoda, bo ja też bym chętnie dołączył z Heights of Courage, Panzer Battles i może jeszcze Brazen Chariots. Jak zwykle się spóźniłem 😐
Możesz zrobić drugie zamówienie zbiorowe. Zakładaj temat i może chętni się znajdą. Tylko wyprzedaż długo nie trwa, więc trzeba działać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
fanatyk
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2015, 12:53

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: fanatyk »

To ja się piszę. A gdzie mieszkasz? Miasto? Jak to rozparcelujemy? Jestem zainteresowany Warszawą lub Lublinem pozdro
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

W Warszawie odbiór osobisty, resztę wyślę paczkomatem.
fanatyk
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2015, 12:53

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: fanatyk »

Cudownie!
Chwiedczal
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 14 lutego 2019, 16:46
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Chwiedczal »

I mi odbiór osobisty w Warszawie bardzo też pasuje.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

A i mi to odpowiada, bo nie będę się musiał aż tyle bawić w paczkomaty, teraz 303 squadron z KS rozsyłam i już żona ma dość dźwięku taśmy :P

Jeszcze tylko na potwierdzenie dakorps czekam.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

No proszę, to już hurtowo działasz :)

Ja oczywiście też Warszawa, jak wpisane w profilu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
dakorps
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2019, 20:49
Lokalizacja: Ryn na Mazurach
Has thanked: 9 times
Been thanked: 8 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: dakorps »

Jeżeli jeszcze nie jest za późno to dobieram jeszcze:
Panzer Battles 11th Panzer on the Chir River (15$ / 18,45$)
Będzie łatwiej z rozdziałem względem ciężaru przesyłki ;)
U mnie będzie przelew na konto w złotówkach.

Widzę, że pominąłem część wątków przed napisaniem powyższego.
Potwierdzam wszystko oczywiście i jeżeli będziesz robić kolejne zamówienie to dołączę z w/w Panzer Battles.
U mnie będzie przelew w złotówkach + paczkomat, bo mam nieblisko do stolicy i rzadko bywam.
____________________________________
"Wenn man eine große Lüge erzählt und sie oft genug wiederholt, dann werden die Leute sie am Ende glauben." - Joseph Goebbels
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Nie mogę wysyłać PW do wielu użytkowników, więc będzie wygodniej jak przejdziemy na @. Prośba o PW z Waszymi adresami.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Jakby co to zamówienie zrobione. Jak zbiorę wszystkie @ to żeby tu już nie spamować - wyślę podsumowanie i tam będę kontynuował korespondencje (chociaż to w sumie prosta sprawa - czekamy, czekamy no i trochę czekamy :P).
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Doszły mnie wieści od Probe9, że gry już niebawem do nas dotrą. Już za chwileczkę, już za momencik... :)

Dla mnie to też nowe doświadczenie (coś tam kupowałem, ostatnio nawet wspólnie z Leliwą, ale nie za wiele), więc ciekaw jestem finału, pozwoli to też wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Potwierdzam - gry są już u mnie :) Cała operacja poszła dość sprawnie, paczka przyszła w dobrym stanie po ok. miesiącu. Ceny wyszły wg. mnie bardzo przyjemne.

Przykładowo Brazen Chariots i Baptism By Fire wyszły po ok. 260 PLN, gdzie Brazen w sklepie kosztuje ponad 400. The Greateast Day wyszło za 620, w sklepie za prawie 1300 (to chyba rekordzista pod względem opłacalności) :)

Oczywiście im więcej gier dochodziło tym oszczędności robiły się mniejsze, ale nie zmienia to faktu, że przy kilku kolejnych grach jeszcze pewnie coś by się udało przyciąć.

Mam nadzieję, że za rok akcję powtórzą (są tu konsekwentni, więc nie spodziewam się niespodzianki) i trafi na wyprzedaż Arracourt czy North Africa: Afrika Korps vs Desert Rats to będzie można zamówienie powtórzyć. Może nawet sytuacja logistyczna na świecie się nieco poprawi i koszty wysyłki nieco spadną.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Porównując z oficjalną ceną w naszym ulubionym sklepie, wychodzi mi, że jestem 150 zł do przodu (zaokrąglając), ale trzeba dodać, że to bez rabatów i zniżek w owym sklepie.

A w ogóle to jak człowiek sobie pomyśli ile byłby do przodu przy jakichś rozsądniejszych kosztach wysyłki, do tego jeszcze ovatowanych... :D

Dzięki Tomku za dobrą robotę z tym zamówieniem i dzięki wszystkim, którzy dołączyli.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Leliwa »

Raleen pisze: piątek, 17 grudnia 2021, 15:37 Porównując z oficjalną ceną w naszym ulubionym sklepie, wychodzi mi, że jestem 150 zł do przodu (zaokrąglając), ale trzeba dodać, że to bez rabatów i zniżek w owym sklepie.

A w ogóle to jak człowiek sobie pomyśli ile byłby do przodu przy jakichś rozsądniejszych kosztach wysyłki, do tego jeszcze ovatowanych... :D

Dzięki Tomku za dobrą robotę z tym zamówieniem i dzięki wszystkim, którzy dołączyli.
Ja jestem do przodu co najmniej o 250 złotych, bo nic nie zamówiłem.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
stary gracz
Adjudant-Major
Posty: 325
Rejestracja: środa, 18 lutego 2015, 10:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 93 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: stary gracz »

Ba, ja nawet sprzedałem :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”